ODBLOKOVANIA S VEŠTENÍM

TEŠÍM SA, ŽE SOM REZERVOVANÁ A ŽE MÁTE O MOJE ODBLOKOVANIA TÁKÝ ZÁUJEM! Momentálne som plne vyťažená, ale keď máte záujem, pokojne mi napíšte svoj problém a viem vás dať na čakačku. Cena odblokovaní nie je malá, nie sú zadarmo a potrebujem, aby ste si vynahradili čas na plnenie jednoduchých úloh a rituálikov.

Bohužiaľ, klasické veštenia na jednu či pár otázok kvôli vyťaženosti neponúkam.

Ďakujem za vašu dôveru a že vám môžem pomôcť splniť vaše priania. Moje odblokovania sú iné ako u ostatných veštíc. Najprv pozerám, v čom je problém v kartičkách a zodpovedám vám vaše otázočky. Až potom vám na mieru navrhujem postup, akým daný problém doriešiť a potom vás každodenne koučujem. Dostanete konkretne kroky, ako zmeniť svoju energiu a rituál na mieru. Preto sú oveľa účinnejšie, čo potvrdzujú aj tisícky spokojných klientov.

GARANTUJEM VÝSLEDOK PRI DODRŽANÍ RÁD.

Na to, aby som vám vedela pomôcť potrebujem, aby sme si energeticky rozumeli. Čo to znamená?

  • Ak vás trápia finančné problémy, tak pre vás odblokovanie nie je vhodné, pretože stres s nedostatkom, ktorý máte v živote najprv musíte odstrániť.
  • Ak si neviete primanifestovať ani našetriť peniaze, tak neviete zhmotniť svoje vnútorné manifestácie ani v láske či v zdraví. Bude vás to vždy ťahať dole a neuvidíte výsledok.
  • Rovnako ak nemáte čas (10 minút denne) na plnenie úloh a vytvorenie priestoru pre lásku, tak je moja pomoc zbytočná.
  • Aby moje služby boli účinné, treba aby ste sa nebáli do seba investovať a naozaj mali nasadenie plniť moje úlohy.

Klientky a klienti ktoré dodržali moje rady našli svoju lásku, no ak vaša túžba po láske je stále blokovaná nedostatkom (peňazí, času, viery), tak najskôr popracujte s týmto svojim problémami, nech sa vieme plne venovať privolaniu lásky :)

Nerobím čiernu mágiu, neprivolávam nasilu niekoho lásku či neškodím druhému. Ak túžite po zmene, musí začať u vás :)

Kategórie