REFERENCIE

,,Som spokojná...Pani Dominika vystihla presne to, čo som chcela počuť...Môžem sa nad svojim životom zamyslieť a spraviť ho taký, aký ho chcem mať :)...Je úžasná a veľmi pekne ďakujem."

Mária



,, Mala som iste pochybnosti v mojej ceste, nevedela som, ako sa pohnúť ďalej a preto som oslovila Dominiku...jej vnímanie bolo nad moje očakávania presne, čo sa týka prítomnosti i minulosti, čo ma utvrdilo v mojich pocitoch ohľadom smerovania ďalej na základe obrazov budúcnosti, ktoré mi Dominika podrobne vo svojom liste vysvetlila prostredníctvom detailných odpovedi na otázky, ktoré som jej polozila. Som veľmi šťastná, že som oslovila pravé Dominiku a odporúčam jej veštbu všetkým, ktorí sa tiež ocitnú na životnom rázcestí." .“

ZUZANA


,,Môžem len odporučiť, Dominika je milá kočka, kt. sa snaží . Páčil sa mi vyklad+celkove spracovanie. Medzi ďalšie pozitíva by som zaradila aj to, že aj ked karty v niečom neboli celkom pozitívne, Domča sa snažila ich výklad interpretovať tak, aby človek nepodliehal apatii ale skor ho "nabudiť",motivovať a poradiť mu. :)"

Simona


Všetky ostatné referencie nájdete tu: