Väčšina dnešných žien sú superženy. Starajú sa o domácnosť, deti, partnerský život, svoje kamarátky a stíhajú aj domov. Na to, aby veci zvládli však potrebujú často mužské, analytické myslenie. To im pomáha, aby vyriešili problémy a všetko fungovalo ako hodinky.

Bojíte sa, že vám je partner alebo partnerka neverný/á? Neviete, či žiarlite oprávnene alebo je to len všetko vo vašej hlave? V dnešnom videu si povieme o tom viac :)

Keď som mala fotiť fotky v červených šatičkách, prvé čo mi napadlo: ,,UFF, to bude moc! Ľudia budú riešiť výstrih! Čo si pomyslia? Si vulgárna! Si moc bledá, aby si ukazovala svoju kožu! Nemáš ešte ideálne miery..." jednoducho veľmi veľa pochybností.

Prečo sa vám vo vzťahoch nedarí, keď sa tak snažíte? Prečo dávate, dávate a nič? Nezaslúžite si aj niečo dostať od vesmíru? V dnešnom videu si povieme o tom viac :) Opäť načriem tému ženskej a mužskej energie :) Ak chcete vedieť viac o daných technikách, ako si privolať to čo chcete a žiť šťastnejší život budem učiť aj...

Posledné roky badám jeden fenomén. Ľudia v mojom okolí si berú hypotéky skôr, než sa stihnú so svojimi partnermi zosobášiť. Chápem, že môj postreh v tomto článku je silne subjektívny a že nechcem nikomu ,,kafrať" do života. Pokojne ho nemusíte čítať, no bola by som rada, keby sa zapojíte do diskusie.

Za posledných 5 dní som dostala veľmi veľa otázok, ako si k sebe pritiahnete konkrétnu osobu. Tu je mini návod, ako na to. Nezabúdajte, všetko je to o energiách a ak vy nie ste spokojný, budete priťahovať ešte viac nedostatku. V prípade že potrebujete moju pomoc, napíšte mi a rezervujem si čas na vás, aby sme daný problém vyriešili...

Dnes načriem na veľmi kontroverznú tému, akou je požiadavka mať dieťa. Dostávam veľa správ od klientov, v ktorých sa rozhodujú, či opustiť alebo zostať vo vzťahu, v ktorom ten druhý netúži po potomkovi.