Mnohí ste rezignovali na písanie si predsavzatí, pretože sa vám neplnia. V dnešnom videjku sa preto chcem povenovať mojej technike, ktorá mi pomohla splniť si všetko, čo som si písala. Skúsite ju? :) Napíšte mi do komentára :) Link na diárik: https://www.instagram.com/personebysimone/

V dnešnom videjku si spravíme mini výkladík vašej lásky v roku 2022. Povieme si, čo očakávať a na čo si dať pozor. Samozrejme, toto videjko nenahrádza pravý výklad a záleží od vašej momentálnej nálady pri výbere srdiečka. Preto ak máte záujem o pravé veštenie, pokojne mi napíšte ;) Čo vám vyšlo a rezonovali s vami kartičky? Teším sa na...

Siedma čakra

31.12.2021

V dnešnom videjku si povieme o poslednej 7. čakre. Máte dobrú intuíciu a cítite sa fit? Ak máte záujem sa o nej dočítať viac, nájdete súbor tu:

Šiesta čakra

24.12.2021

V dnešnom videjku si povieme niečo o 6. čakre, ktorá sa nachádza v okolí hlavy a ovplyvňuje dutiny. Mali ste niekedy problém v tejto oblasti? Napíšte mi do komentára :)

Piata čakra

17.12.2021

V dnešnom videjku si povieme niečo o 5. čakre, ktorá sa nachádza v okolí krku. Mali ste niekedy problém v tejto oblasti? Napíšte mi do komentára :)

V dnešnom videjku si povieme niečo o 4. čakre, ktorá sa nachádza v okolí srdca/pľúc. Mali ste niekedy problém v tejto oblasti? Napíšte mi do komentára :)

Tretia čakra

03.12.2021

Pri odblokovaniach sa zameriavam aj na vaše čakry. V dnešnom videjku si v skratke rozoberieme tretiu čakru :) Tá je často blokovaná, ak v sebe chováte hnev, krivdy, príliš moc cítite nestabilitu, neveríte si...

Druhá čakra

26.11.2021

Pri odblokovaniach sa zameriavam aj na vaše čakry. V dnešnom videjku si v skratke rozoberieme druhú čakru :) Tá je často blokovaná, ak ste žili pri chladných rodičov, príliš moc pracujete, necítite sa dobre vo vzťahu alebo nemôžete otehotnieť. Zadarmo k tomuto výkladu je aj e-book, ako ju odblokovať tu:

Pri odblokovaniach sa zameriavam aj na vaše čakry. V dnešnom videjku si v skratke povieme, čo čakry sú a rozoberieme si prvú čakru :)