Sebavedomie

21.03.2020

KEDY STE SA POZRELI DO ZRKADLA A POVEDALI SI, ŽE SA SAMI SEBE PÁČITE?

Ďakujem za krásne recenzie ohľadom videa :) Veľmi veľa z vás zaujal ten zoznam vlastností, ktoré by mala spĺňať vaša polovička, preto som sa rozhodla ho sem postnúť ;)

Veľa z vás mi písalo, ako zistiť, či sa rozísť alebo nie. Snažila som sa vo videu zhrnúť to najpodstatnejšie :) Na záver v ňom nájdete aj tri možnosti z kariet ;)

V utorok som sa vás pýtala, aké auto máte najradšej. Veľa z vás mi písalo, že auto nemá, čo znamená, že ešte nechávate svojich blízkych rozhodovať za vás alebo sa na niekoho príliš moc spoliehate.

Musím sa priznať, že tento týždeň sa mi zvýšil počet veštení na zdravie. Vďaka Bohu mám málo otázok, či niekto je alebo nie je infikovaný koronavírusom. Určite nechcem, aby ste si naň dávali veštiť, či máte alebo nemáte tento vírus, pretože nie som doktorka a nechcem, aby ste podceňovali nariadenia hygienikov a vlády.

Ak máte radi pokoj a čítanie, odporúčam vám toto komplexné veštenie s numerológiou a astrológiou na email. Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 3 konkrétne otázky. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Ak máte radi pokoj a čítanie, odporúčam vám toto veštenie numerológie na email. Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vašu 1 konkrétnu otázku.