Pravidlá veštenia

1.Veštbou, konzultáciou ani inou formou pomoci nepreberám zodpovednosť za váš život, za vaše konanie či skutky. Som len poradkyňa. Nezabúdajte, že osud máte vo svojich rukách a vždy ho môžete meniť.

2.Neviem vám 100% povedať presný deň či mesiac. Čas vecí záleží od vašich skutkov, niekedy idú veci rýchlejšie a niekedy pomalšie. Viem však pozrieť energiu mesiacov, kedy je čo vhodné spraviť.

3.Neveštím nikdy smrť, lotérie či osudy ľudí, ktoré sa vás bezprostredne netýkajú.

4.Nie som lekárka, preto neskúmam zdravie z hľadiska fyzična ale energie a psychiky. Rady, ktoré odo mňa dostanete, v oblasti zdravia, sú len pomôckou, ktorú treba konzultovať s lekárom.

5.Vymyslené udalosti, veštenie už zosnulým, nekonkrétne otázky, zlé mená či dátumy narodenia nie sú ospravedlnením na vrátenie peňazí.

6.Dodržujte odstup od veštenia a nestaňte sa na ňom závislý. Dovoľujem si odmietnuť veštenia, kde cítim, že na veci potrebujete čas alebo kde cítim, že vám neviem pomôcť. 

7.Vždy veštím až po zaplatení v dohodnutý termín. Preto je nutné sa u mňa objednať vopred. V prípade, ak ide o osobné alebo telefonické či Skype veštenie, je nutné mi oznámiť aspoň 24h skôr, že sa na veštenie neviete dostaviť a potrebujete iný termín. Inak vám veštenie a celá suma prepadne.

8.Aj po veštení som tu stále pre vás. Keď niečomu nerozumiete, tak vám rada veci vysvetlím, aby s vami výklad rezonoval. 

9.Ak pri špeciálnom veštení dodržíte všetky moje rady no stále sa vám nepodarilo odblokovať vašu energiu, tak sa bezplatne pozriem opäť v karičke, v čom robíte chybu/čo treba zmeniť.

10.Kúpou hocijakej službe na tejto stránke súhlasíte s týmito podmienkami a potvrdzujete, že ste s nimi boli oboznámený.