PRIMANIFESTOVANIE SKVELEJ PRÁCE + KLIENTOV (ĽUDÍ, OKOLO VÁS)

5 TÝŽĎNOVÝ KURZ

Nepáči sa vám vaša práca? Chceli by ste zmenu?Trápite sa, že sa vám v práci nedarí? Chceli by ste byť obklopená/ý inými ľuďmi, ktorí si vás vážia? Vaša práca neodráža finančne to, čo naozaj chcete? 

Ak ste si iba raz povedali ÁNO, tak potom pre vás je moje nové ,,PRIMANIFESTOVANIE SKVELEJ PRÁCE A KLIENTOV"

Tento kurz je iný, ako kurzy na internete. Dostanete pomôcky a konkrétne rady, plus aj odblokujeme vaše negatívne myšlienky, ktoré vás ťahajú dolu a kazia vašu manifestáciu.

Kurz trvá 5.týždňov a je on-line formou, všetky podklady dostanete domov na adresu a na svoj e-mail.

1.TÝŽDEŇ sa zamerianý na odpustenie. Pošlem vám video a zistíme vaše limitujúce obavy, ktoré vám znemožňujú dosiahnuť to, po čom vaša duša túži. Dostanete aj špeciálne bylinky z mojej záhradky, na kúpeľ, ktorý z vás dostane tie negatívne usadeniny a sviečku, aby sme mohli spraviť v nedeľu odblokovanie. Nedeľné odblokovanie bude po 17h a je nutné, aby ste aj vy po tomto čase zapálili sviečku a mysleli na svoje prianie.

2.TÝŽDEŇ sa pozrieme na vaše túžby, teda to, čo chcete od Boha, aby vám doručil. Spravíme spolu jasný zoznam a aj rituál so zlatom. Daný náramok budete nosiť po dobu, pokiaľ sa vaše prianie nesplní.

3.TÝŽDEŇ dostanete meditáciu. Teraz prídu skúšky vašej viery a táto meditácia vám pomôže ich prekonať a nenechať sa vtiahnuť strachom naspäť do nízkych vibrácií.

4.TÝŽDEŇ vám prepošlem NOVÝ 30.dňový kurz s každodennými radami, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše vibrácie a pripravia vás prijať svoju novú indentitu (splnenú manifestáciu).

5.TÝŽDEŇ dostanete video, kde budete si môcť vybrať jednu z 3 kartičiek a následne vám vyveštím čo máte robiť, na čo si dať pozor a čo vás čaká. Je to kolektívny výklad, neprispôsobujem ho každému klentovi na mieru, ale keby niečo nebolo jasné, pokojne sa ma viete spýtať. Tento kolektívny výklad bude však iný, než poznáte vo videách, lebo začne meditáciou, aby ste si správne vybrali kartičku.

Pomôcky, ktoré dostanete sú:

1x ochranný náramok z hematitu - pre ženy srdiečko, pre mužov mám krížik

1x manifestačný náramok s pandora zlatou podkovičkou, indiánskym achátom a krištáľom

:https://sk.pandora.net/sk/naramky-a-privesky/privesky/visiace-privesky/visiaci-privesok-v-tvare-podkovicky-pre-stastie/752328C00.html

1x manifestačná sviečka v tvare srdiečka

1x vrecúško na bylinkový kúpeľ

Každý týždeň dostanete video nahrávku, kde všetky kroky pekne popisujem a môžete sa počas týchto týždňov aj pýtať to, čo vás v rámci kurzu a manifestácie práce zaujíma. Veľmi sa na vás teším a v prípade otázok sa ma nebojte spýtať :)

S láskou

Dominika250,00 € 333,00 €