VŠETKO NAJLEPŠIE!

Veštenie na jednu otázku

Veľmi ste ma prosili, či opäť nebudú možné klasické video veštenia aj odo mňa, preto som sa rozhodla ich opäť zaradiť do ponuky. Výhoda tohto veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú. Pri tomto veštení pozriem vašu konkrétnu otázočku, ktorá vás trápi a nájdeme riešenie. Čím konkrétnejšia otázka, tým konkrétnejšia bude aj odpoveď. Výklady točím na video, aby ste sa k odpovediam vždy vedeli navrátiť. Vaše otázočky pozriem z tarotových, cigánskych, orákulových a anjelských kariet dopodrobna. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou. ZADARMO posielam aj hematitový náramočik, ktorý vás cca 1-2 mesiace chráni pred negatívnou energiou (akonáhle je vo vašom okolí viac zla, skôr odpadne a potom sa už nedáva na ruku). V nedeľu spravím aj modlitbu, aby sa vám viac darilo a pošlem vám aj manifestačné papierové srdiečko. Aktuálny voľný termín zistíte tu: https://www.pravavestba.sk/rezervacia/ Teším sa na vás :) S láskou Domi - Pravá veštba

100,00 €

3 otázky za cenu 1

Všetko najlepšie k vášmu sviatku! Rozhodla som sa vás odmeniť tým, čo milujem - veštením :)  3 otázočky, ktoré vám nedávajú spávať, vyveštíme za cenu jednej otázočky. Výklady točím na video, aby ste sa k odpovediam vždy vedeli navrátiť. Vaše otázočky pozriem z tarotových, cigánskych, orákulových a anjelských kariet dopodrobna. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou. ZADARMO posielam aj hematitový náramočik, ktorý vás cca 1-2 mesiace chráni pred negatívnou energiou (akonáhle je vo vašom okolí viac zla, skôr odpadne a potom sa už nedáva na ruku). V nedeľu spravím aj modlitbu, aby sa vám viac darilo a pošlem vám aj manifestačné papierové srdiečko. Aktuálny voľný termín zistíte tu: https://www.pravavestba.sk/rezervacia/ V prípade urgentu (veštenia do 1 dňa) je príplatok +20 eur. Ponuka platí len 3 dni od obdržania e-mailu. Teším sa na vás :) S láskou Domi - Pravá veštba PS: Odpovede prídu vo forme videa a anjelské kartičky pošlem s ich presným významom vo forme pdf :)

100,00 €

RITUÁLIK K VÁŠMU SVIATKU

Všetko len to najlepšie! Pripravila som si pre vás ešte jeden darček a to tento rituálik, ktorý si viete stiahnuť tu: https://drive.google.com/file/d/1k5ysRlB21AR-6VOxUEBMnKsSnGdhXKp8/view?usp=sharing Nech poslúži :)

0,00 €