ZNIČENIE NEGATÍVNYCH ENERGETICKÝCH PÚT SPOLU S VEŠTENÍM

POSLEDNÉ 1 VOĽNÉ MIESTO

Neviete zabudnúť na svojho ex? Neustále vám blúdi myseľ do minulosti a nie ste schopná plne fungovať? Chceli by ste sa odpútať, no už len pomyslenie na to, že by ste prišli o tohto človeka vám trhá srdce?

Úplne vás chápem, aj ja som si touto fázou prešla a trpela som, hoci stačilo spraviť tento rituálik zničenia negatívnych energetických pút. Pri tomto rituáliku nedochádza k čiernej mágií, nenarúšame pozitívne puto - len negatívnu pripútanosť, aby ste mohli žiť slobodnejšie a v čistej láske.

Ak sa vám má tento človek navrátiť do života, tak sa vám aj navráti. 

Čo toto odblokovanie s veštením obnáša?

  • najskôr vám pozriem v kartičkách to, čo vás zaujíma - môžu to byť otázky ohľadom citov tejto osoby, vášho zdravia, budúceho smerovania (toho, čo chcete vyveštiť) maximálne však 5 otázok
  • pozriem sa na vaše minulé životy a karmické dohody, aby ste chápali, prečo tento zväzok vznikol (jeho duchovnú príčinu)
  • nabijem vám pomôcky, ktoré vám zašlem, aby ste rituálik vedeli spraviť
  • v nedeľu spoločne spravíme odblokovanie, pri ktorom vám pomôžem toto negatívne energetické puto preťať
  • dostanete 30.dňový kurz vyladenia energie a privolania lásky. Každý deň dostanete úlohy, ktoré keď dodržíte, tak vám vaša nová energia a vyššia frekvencia pritiahne do života krásne veci.

Veštenie je prostredníctvom videa, ku ktorému sa viete kedykoľvek navrátiť. Pri odblokovaní potrebujem aj vašu asistenciu. Navediem vás na to, ako rituálik spraviť.

V prípade otázok sa ma nebojte spýtať :)

Teším sa na vás❤️

Dominika

250,00 €