VEŠTENIE (DO 48 HODÍN) KONKRÉTNEJ OTÁZKY

DO 48 HODÍN

Veľmi ste ma prosili, či opäť nebudú možné klasické video veštenia aj odo mňa, preto som sa rozhodla ich opäť zaradiť do ponuky. Výhoda tohto veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Pri tomto veštení pozriem vašu konkrétnu otázočku, ktorá vás trápi a nájdeme riešenie. Čím konkrétnejšia otázka, tým konkrétnejšia bude aj odpoveď.

Výklady točím na video, aby ste sa k odpovediam vždy vedeli navrátiť. Vaše otázočky pozriem z tarotových, cigánskych, orákulových a anjelských kariet dopodrobna.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

ZADARMO posielam aj hematitový náramočik, ktorý vás cca 1-2 mesiace chráni pred negatívnou energiou (akonáhle je vo vašom okolí viac zla, skôr odpadne a potom sa už nedáva na ruku).

V nedeľu spravím aj modlitbu, aby sa vám viac darilo a pošlem vám aj manifestačné papierové srdiečko.

Toto veštenie je do 48 hodín od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke), no pre stálych klientov sa snažím odpovedať čím skôr.

V prípade urgentu (veštenia do 1 dňa) je príplatok +20 eur.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

50,00 € 65,00 €