Ako byť znovu princeznou?

25.07.2020

Koučujem a veštím veľa žien, ktoré majú veľký problém s tým, že si ich chlap neváži, hoci sa k nemu správajú najlepšie ako vedia. Dávajú mu svoju lásku a pozornosť, ktorú on po čase berie ako samozrejmosť.

Je ťažké naučiť sa byť opäť princeznou, hlavne vo svete, kde bojujeme s inými ženami o každého schopného ,,žabiaka" :D Srandujem, ale vnímam, ako veľmi veľa úžasných žien sa ponižuje kvôli neschopným chlapom.

Dôležitý je vždy začiatok vzťahu, kedy je nutné si všímať dôležité detaily správania. Inak môžete byť najlepšia princezná a nevhodný chlap z vás spraví Popolušku, ktorá bude len upratovať domácnosť.

Keď som sa zoznámila s mojim priateľom, snažila som sa uplatniť všetky tie princípy, ktoré učím na kurze, snažila som sa vyhnúť opakujúcim chybám a naozaj to fungovalo. Po pár stretnutiach prišiel sám s tým, že ma volal princezná. Nie sarkasticky, ale naozaj pochopil to, že sám má zo seba lepší pocit, ak sa o mňa stará ako o princeznú.

Ako princezná som sa nemusela hrať na emancipovanú ženu alebo robiť niečo proti svojej vôli, pretože ja som bola tá, ktorá rozhodovala, tešila sa a odmeňovala svojou radosťou.

Galantné otváranie dvier na aute, v podniku, držanie hrdo za ruku, ranné a večerné správy, automatické zaplatenie účtu v drahej reštaurácií ...Oh, mali ste vidieť, ako moje zranené, emancipované ja ešte vtedy kričalo, že ja to zaplatím :D

V minulosti som si myslela, že ak sa snaží chlap ma zaujať, tak aj ja mu musím dokazovať, aká som úžasná a dokonalá. Veľmi som sa mýlila. Pravda je tá, že čím viac sa máte rada, tým menej to musíte inému dokazovať a sám váš ,,princ" sa bude snažiť (a ešte ho to aj bude baviť) objavovať vaše pravé ja. Čo si vydrie, to si bude viac vážiť.

Vy si musíte ,,vydrať" tie staré princípy, kedy ste jednali v mužskej energií. Sama som si tým prešla, takže viem, že je to ťažké, ale dá sa to 😉

Preto nestrácajte samé seba vo vzťahu a ak potrebujete pomoc, som tu pre vás 😉

Vaša Domi