RITUÁLIK PRIVOLANIA LÁSKY SPOLU S VEŠTENÍM

POSLEDNÉ 2 VOĽNÉ MIESTA

Už ste dlhšie sami a chceli by ste si privolať lásku do vášho života? Nevidíte vo svojom okolí partnera, ktorý by bol pre vás vhodný? Túžite si primanifestovať niekoho, kto by vás ľubil a vy by ste ľúbili jeho?

Práve pre tento prípad som vytvorila toto privolanie lásky spolu s veštením. Pri tomto rituáliku nedochádza k čiernej mágií, učím vás len pomocou účinného rituálu si primanifestovať lásku, ktorú chcete.

Je však dôležité, aby ste si pred rituálikom doriešili svoje traumy, aby ste nepriťahovali rovnaké komplikované vzťahy.

Čo toto privolanie s veštením obnáša?

  • najskôr vám pozriem v kartičkách to, čo vás zaujíma - môžu to byť otázky ohľadom lásky, vášho zdravia, budúceho smerovania (toho, čo chcete vyveštiť) - maximálne však 5 otázok
  • pozriem sa na vaše minulé životy a karmické dohody, aby ste chápali, čo ešte nemáte v láske doriešené (duchovnú príčinu)
  • nabijem vám pomôcky, ktoré vám zašlem spolu s návodom, aby ste rituálik vedeli spraviť
  • v nedeľu vám spravím odblokovanie negatívnej energie, aby ste boli pripravená spraviť rituálik s čistou mysľou
  • dostanete 30.dňový kurz vyladenia energie a privolania lásky. Každý deň dostanete úlohy, ktoré keď dodržíte, tak vám vaša nová energia a vyššia frekvencia pritiahne do života krásne veci.

Veštenie je prostredníctvom videa, ku ktorému sa viete kedykoľvek navrátiť. Pri odblokovaní potrebujem aj vašu asistenciu. Navediem vás na to, ako rituálik spraviť.

V prípade otázok sa ma nebojte spýtať :)

Teším sa na vás❤️

Dominika

250,00 €