ZDRAVIE JE ZÁKLAD

13.03.2020

Musím sa priznať, že tento týždeň sa mi zvýšil počet veštení na zdravie. Vďaka Bohu mám málo otázok, či niekto je alebo nie je infikovaný koronavírusom. Určite nechcem, aby ste si naň dávali veštiť, či máte alebo nemáte tento vírus, pretože nie som doktorka a nechcem, aby ste podceňovali nariadenia hygienikov a vlády.

Sama teraz presúvam osobné veštenia až o dva týždne, takže ak si chcete dať vyveštiť týmto veštením, je nutné počkať 14 dní. Iné veštenia však budú fungovať naplno 😉

Vidím však, že veľa ľudí má teraz oslabenejšiu imunitu. Je za tým možno stres, možno strach čo hovoria médiá, nedostatok lásky, slniečka a čerstvého vzduchu či vitamínov...

Čo by som zo svojej praxe poradila? Ak sa vám začína nejaké ochorenie, alebo sa vám prebúdzajú nejaké staré choroby, je dobré si ľahnúť a začať premýšľať, kedy sa prejavil prvý príznak, čo bol spúšťačom.

Nekonali ste podľa duše? Nepočúvali ste svoje telo, keď už chcelo oddych? Jedávate pravidelne ovocie a zeleninu, pijete dostatok tekutín?

Toto sú dôležité otázky, ktoré vám vedia odpovedať, čo vo vašom živote podceňujete. Samozrejme, viem pozrieť vaše čakry, váš najoslabenejší orgán a psychosomatické príčiny vašej choroby, len ak vy sami nechcete zmeniť svoju životosprávu, tak vám veštenie nepomôže, pretože efekt bude krátkodobý.

Prajem vám všetkým pevné zdravie a lásku, pretože tá vie liečiť ❤

Vaša Domi