VEŠTENIE Z ANJELSKÉHO TAROTU

11.02.2021

VÝSLEDOK VEŠTENIA Z ANJELSKÉHO TAROTU

Máme tu výsledok kartičiek z anjelského tarotu. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Anjeli majú pre vás kartuOsmička Vzduchu.

Nemusíte zotrvávať v súčasnej situácii, ak ste nešťastní. Aj keď môžete mať pocit, že nie je cesty von, pozrite sa znova! Existuje veľa možností, ako sa oslobodiť z tejto situácie zdravým a harmonickým spôsobom.

Najprv sa musíte cítiť istejšie vo svojich schopnostiach. Verte si a práve teraz udržujte svoje myšlienky pozitívne. V tomto okamihu kľúčom k slobode a úspechu je snaha vidieť situáciu pravdivo a potom konať s vierou.

Doplňujúce významy tejto karty: Zmätenosť. Pocit bezmocnosti. Tendencia vidieť seba ako obeť. Báť sa jednať.

Ak ste si vybrali druhú kartičku:

Anjeli majú pre vás kartuKráľovná Vzduchu.

Situácia: Vaše jasné rozhodovacie schopnosti sú pravé teraz potrebné. Pozrite sa skrz akékoľvek skryté programy. Je načase opustiť niečo alebo niekoho z vášho života, ktorého prítomnosť už neslúži vášmu najvyššiemu dobru. Stále sa snažte vidieť skrytú radosť.

Osoby: Niekto s neuveriteľným pochopením a vnímavosťou, pokiaľ ide o situácie a ľudí. Osoba s nádherným vtipom, bystrou mysľou a otvorenou povahou, ktorá neberie život príliš vážne. Perfekcionista, ale nie kritický. Slobodný človek. Nezávislý. Skúsený. Úprimný. realistický

Doplňujúce významy tejto karty: Potreba upratať neporiadok. Múdrosť podložená reálnymi skúsenosťami. Brzdená romantika. Rozvedené jedinec.

PS: Toto veštenie nie je 100% a nenahrádza pravý výklad ale aspoň si zistíte svoje schopnosti :)
#poradna #poradnazadarmo #pravavestba #vestenie #vestenievnitre #vestba #vestbalasky