Veštenie lásky + 1 otázka

24.02.2020

Ak máte radi pokoj, nemáte čas na osobné či telefonické veštenie, odporúčam vám toto veštenie na e-mail alebo cez video. Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vašu jednu konkrétnu otázku Je dobré mi povedať, či ste momentálne zadaný alebo slobodný, zamestnaný alebo nezamestnaný, nech vám nevravím obe varianty (čo karta znamená) ale sústredím sa priamo na váš problém.

Pri veštení pozriem:

1. vašu minulosť, ktorá vás najviac ovplyvňovala z cigánskej karty

2. prítomnosť (čo sa udeje za 3-6 mesiacov) z cigánskej karty

3. budúcnosť do konca roka z cigánskej karty

4. vašu minulosť, ktorá vás najviac ovplyvňovala z tarotovej karty

5. prítomnosť (čo sa udeje za 3-6 mesiacov) z tarotovej karty

6. budúcnosť do konca roka z tarotovej karty

7.  čo vám radia anjeli

8. egyptský tarot lásky (opakujúce sa chyby, ktoré robíte vo vzťahoch, otázky, ktoré si máte zodpovedať aby ste sa karmicky očistili a mantru, aby sa veci zmenili)

9. vašu jednu konkrétnu otázku

10. spravím aj uzdravujúcu modlitbu v nedeľu

Pri e-mailovom veštení odfotím dané karty a následne ich zanalyzujem do podoby pdf. Pri video veštení dostanete videonahrávku, kde vám budem rozprávať a zanalyzujem kartičky, ktoré vám pošlem na e-mail, pridám vám link aj na video, ktorý nik okrem vás nebude vidieť a vy sa k nemu dostanete.

Vidíte, že vám bolo vyveštené a podrobne máte popísanú svoju odpoveď na otázku, rovnako aj čo dané karty symbolizujú. 

Ako darček posielam ochranný náramok, ktorý v nedeľu dobijem energiou a afirmáciou, aby sa vám viac darilo. Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Do emailu mi prosím napíšte svoje krstné meno, dátum narodenia a konkrétnu otázku. Taktiež či ste slobodný alebo zadaný, či máte alebo nemáte prácu (ak pozeráme aj prácu;).

Dá sa platiť aj cez Paypal či poštovou poukážkou. V prípade, že nechcete vypĺňať vašu adresu, tak si ju pokojne vymyslite, aj tel. číslo, údaje sú len kvôli systému, nezneužívam ich. 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte.

Som tu pre vás ;)

Vaša Domi - Pravá veštba