ROZLÚČKA S 9-TKAMI

03.10.2021

Včera som oslávila svojich 30 rokov a musím povedať, nikdy som si nepredstavovala, že raz budem ,,tak stará." Čím viac som ale staršia, tým viac som v živote spokojnejšia a šťastnejšia. Pamätám si, ako som v detstve chcela byť konečne dospeláčkou, nech mám pokoj a nikto ma neobmedzuje, nech ma všetci berú vážne. Samozrejme, okolie vždy vravelo :,,POČKAJ! AŽ KEĎ BUDEŠ ZARÁBAŤ! VTEDY BUDEŠ SA CHCIEŤ VRÁTIŤ DO ŠKOLY..." ,,JÁÁJ TVOJE PROBLÉMY? POČKAJ, AKÉ BUDEŠ MAŤ, KEĎ BUDEŠ STARŠIA." ,,NEPÁČI SA TI POSLÚCHAŤ A PRACOVAŤ V TÍME? POČKAJ, KEĎ BUDEŠ CHODIŤ DO ROBOTY,AKO TAM BUDEŠ MUSIEŤ POSLÚCHAŤ!"

Keď som pribrala: ,,NÓÓ, ALE TERAZ SI MLADÁ, TVOJE TELO RÝCHLO SCHUDNE ŠPORTOM, POČKAJ KEĎ BUDEŠ MAŤ VIAC ROKOV." ,,ŹENY PO 25 ZOSTANÚ STARÝMI DIEVKAMI A UVIDÍŠ, AKO ŤAŽKO ŤA NIEKTO BUDE CHIEŤ, KEĎ BUDEŠ STARÁ." A rôzne iné ,,skvosty."

A viete na čo som prišla? Všetky tieto slová sú len strachy okolia. V skutočnosti som šťastnejšia, nemám šéfa, nemusím diétovať a cvičiť ako cez pubertu (kilá idú samé dolu), robím si kedy chcem a čo chcem. Keby uverím tomu, čo vraveli, nebola by som tam, kde som a Pravá veštba by neoslavovala 10 rokov. Vôbec netreba v živote ,,ČAKAŤ" na to, kým budete šťastní, ale treba tvoriť realitu hneď.

Moc vám chcem poďakovať za to, že ma sledujete a že s vami môžem pracovať😊 Každý deň som vďačná, že ma beriete aká som a rovnako aj ja vás nesúdim, chcem vo vás prebudiť len vaše skryté šťastné ja, ktoré bolo rovnako ako u mňa utláčané okolím 😊

Vaša Domi