O spriaznených dušiach

25.11.2020


Dnes má moja naj kamarátka meniny a ja som si uvedomila jednu vec...

Keď som bola menšia, tak som verila, že spriaznená duša musí mať polovičnú povahu a že keďže som žena, tak automaticky musí byť mojou spriaznenou dušou muž. Veľmi veľa z vás tomu verí tiež, čo vidím aj na veštení.

A aj ja som si preskákala vzťahmi, až som zistila, že niekedy tá spriaznená duša má inú podobu. Môže to byť vaša mama, otec, niekto z rodiny, zvieratko, alebo aj kamarát či kamarátka.

Spriaznenú dušu spoznáte podľa toho, že je medzi vami silné prepojenie. Ľudia si často zamieňajú vášeň či očarenie so spriaznenosťou. To, či je to vaša spriaznená duša ale ukáže až čas.

Výhodou dnešného sveta je aj to, že tých spriaznených dušičiek môžete mať pokojne aj viac. Aby ste zistili, či je niekto vašou spriaznenou dušou, tak vám dávam tieto tri moje triky, ako som ich odhalila ja:

  • So spriaznenou dušou beží čas úplne inak, keď ste spolu, tak ako by sa zastavil a vy nevnímate jeho tok a keď nie ste spolu, tak keď sa vrátite opäť k sebe, tak je to ako keby neprešlo ani pár hodín, nič sa nezmenilo.
  • Spriaznená duša je tu s vami nielen v dobrom, ale aj v zlom.
  • Od spriaznenej duše odchádzate s načerpanou energiou, nie vycucnutý.
  • Častokrát si počas dňa na svoju spriaznenú dušu spomeniete, ľahko vám ju niečo pripomenie.
  • Veľmi dobre sa navzájom poznáte.

A ako vy rozoznávate spriaznenú dušu? Čo cítite? V akej podobe je vo vašom živote?

Napíšte mi, som zvedavá 😊