NOVÉ KOMPLEXNÉ VEŠTENIA S NALKOU

04.06.2021

,,Už sme na to dve!"

Dostávam desiatky e-mailíkov za týždeň, v ktorých ma prosíte o komplexné veštenia práce, lásky či zdravia. Tým, že sa venujem odblokovaniam, koučingom, veštím na vaše konkrétne otázky, venujem sa ľuďom z kurzov veštenia a manifestácií, tvorím videá, spravujem e-mailíky, píšem články pre Balans a spravujem sociálne siete, tak mi logicky už na ne čas nezostáva.

Osud mi ale do cesty dal Nalku. Veľmi šikovnú a múdru dievčinu, ktorá sa venuje tarotu a rúnam. Už od malička veštila a jej klienti sú veľmi spokojní. Viete, písalo mi veľa veštcov, že chcú so mnou spolupracovať, aj ezoportálov, no vždy som povedala nie, lebo som necítila prepojenie. 

Nalku som objavila náhodne a hneď som jej musela napísať, či by mi nepomohla s vešteniami. Dohodli sme sa, že to skúsime a verím, že aj vy budete spokojní. Keď si objednáte komplexné veštenie, tak vaše krstné meno, dátum narodenia a tri otázky pošlem Nalke a ona vám ich vypracuje a ja to prepošlem vám :)

Máte 100% istotu diskrétnosti, obe sme na rovnakej energetickej úrovni, len Nalka radšej veští na e-mail z tarotu a rún, zatiaľ čo ja sa venujem viac videám a vešteniam z cigánskych kartičiek a rád anjelov :) 

Obe sa snažíme vás varovať a povedať vám, čo máte čakať a robiť, aby všetko dopadlo dobre :)

Tešíme sa na vás :)

Domi a Nalka