Komplexné veštenie všetkých oblastí

24.02.2020

Ak máte radi pokoj, nemáte čas na osobné či telefonické veštenie, odporúčam vám toto veštenie na e-mail alebo cez video. Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 3 konkrétne otázky. Je dobré mi povedať, či ste momentálne zadaný alebo slobodný, zamestnaný alebo nezamestnaný, nech vám nevravím obe varianty (čo karta znamená) ale sústredím sa priamo na váš problém. 

Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad. 

Pri veštení pozriem: 

1. veštenie lásky (čo vás ovplyvňovalo v minulosti, čo máte očakávať teraz a čo máte očakávať do budúcna) 

2. čo vám radia anjeli v oblasti lásky 

3. egyptský tarot lásky (opakujúce sa chyby, ktoré robíte vo vzťahoch, otázky, ktoré si máte zodpovedať aby ste sa karmicky očistili a mantru, aby sa veci zmenili)

4. veštenie zdravia (čo vás ovplyvňovalo v minulosti, čo máte očakávať teraz a čo máte očakávať do budúcna) 

5. komplexný pohľad na čakry (ktorú máte vyladiť + e-book, ako ich odblokovať) 

6. v prípade konkrétnych problémov pozriem ich psychologickú príčinu (treba vopred napísať bolesť konkrétnej časti) ak nie, pozriem tarotovú kartu vášho zdravia 

7. veštenie práce a financií (čo vás ovplyvňovalo v minulosti, čo máte očakávať teraz a čo máte očakávať do budúcna) 

8. komplexný pohľad na vašu finančnú situáciu z tarotových kariet 

9. K týmto všetkým analýzam pozriem aj vaše 3 konkrétne otázky 

Pri e-mailovom veštení odfotím dané karty a následne ich zanalyzujem do podoby pdf. Pri video veštení dostanete videonahrávku, kde vám budem rozprávať a zanalyzujem kartičky, ktoré vám pošlem na e-mail, pridám vám link aj na video, ktorý nik okrem vás nebude vidieť a vy sa k nemu dostanete.

Vidíte, že vám bolo vyveštené a podrobne máte popísanú svoju odpoveď na otázku, rovnako aj čo dané karty symbolizujú. Ako darček posielam ochranný hematitový náramok. 

Pre pánov s krížikom, pre dámy so srdiečkom. Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. 

Zaručujem 100% diskrétnosť. Do emailu mi prosím napíšte svoje krstné meno, dátum narodenia a tri konkrétne otázky. Taktiež či ste slobodný alebo zadaný, či máte alebo nemáte prácu.

Dá sa platiť aj cez Paypal či poštovou poukážkou. V prípade, že nechcete vypĺňať vašu adresu, tak si ju pokojne vymyslite, aj tel. číslo, údaje sú len kvôli systému, nezneužívam ich. 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. 

Som tu pre vás ;) 

Vaša Domi - Pravá veštba