Kartičky zdravia

29.05.2021

Zdravie skutočne vyplýva z vašich myšlienok a načúvania vášmu telu. Preto sú tu kartičky zdravia, ktoré vám pomôžu zamerať vaše myšlienky na konkrétne časti tela, ktoré môžu byť oslabené.

Sada obsahuje 60 kartičiek v 3 pdf súboroch, k tomu aj 2 druhy zadných kartičiek, ktoré môžete/nemusíte využiť. Dá sa z nich vyrobiť originálny set tak, že zadnú stranu namaľujete akvarelovými farbami alebo si ich vytlačíte na farebný papier, prípadne na papier nalepíte obľúbené samolepky.

Pomocou nich môžete zmeniť svoj vzťah k telu a prilákať do svojho života viac energie. Tieto karty boli vytvorené, aby vám pomohli zamerať svoju pozornosť na tie časti tela, kde by mohli vzniknúť blokácie, alebo kde už blokácie sú..

Ako z nich veštiť?

* Zatvorte oči * Zhlboka sa nadýchnite* Pripojte sa k svojmu vyššiemu ja* Požiadajte o dokonalú odpoveď na vašu otázku* Venujte 10 sekúnd sústredeniu sa na otázku. Otázka by mala znieť: ,,Na ktorý orgán sa mám dnes zamerať?" Prípadne ak veštíte pre niekoho iného: ,,Na aký orgán sa má dnes zamerať xxx?" * Ak máte chuť, vyberte kartu a nájdite odpoveď Kartičky sú vhodné na každodenné používanie, prípadne aj na väčšie ročné výklady zdravia.

Kartičky sú k odblokovaniam alebo k špeciálnym vešteniam úplne Zadarmo.