Kartičky prosperity

29.05.2021

Úspech skutočne vyplýva z našich myšlienok. Pozitívne potvrdenie môže zmeniť naše myšlienky, takže si môžeme vytvoriť realitu, ktorú chceme! Potvrdenia sú osvedčenými metódami sebazdokonaľovania, pretože majú schopnosť prepájať naše mozgy.

Sada potvrdzovacích kariet Prosperity je dokonalým motivačným nástrojom na využitie nášho úžasného potenciálu!

Sada obsahuje 60 kartičiek v 3 pdf súboroch a k tomu aj 2 druhy zadných kartičiek, ktoré môžete/nemusíte využiť. Dá sa z nich vyrobiť originálny set tým, že zadnú stranu namaľujete akvarelovými farbami, prípadne ich vytlačíte na farebný papier alebo jednoducho na papier nalepíte obľúbené samolepky.

Pomocou nich môžete zmeniť svoj vzťah k financiám a prilákať do svojho života viac peňazí. Tieto karty boli vytvorené, aby vám pomohli predstaviť si budúcnosť, kde máte viac ako dosť toho, čo potrebujete na splnenie vašich finančných cieľov. Nájdete v nich aj posolstvá anjelov, rady čo a ako spraviť a manifestácie, ktoré vyladia vašu energiu.

Ako vyveštiť z týchto kartičiek?

* Zatvorte oči * Zhlboka sa nadýchnite* Pripojte sa k svojmu vyššiemu ja* Požiadajte o dokonalú odpoveď na vašu otázku* Venujte 10 sekúnd sústredeniu sa na vašuotázku. Otázka by mala byť formulovaná ako uzavretá otázka (príklad: Čo mám spraviť, aby sa mi viac darilo? Ako môžem privolať viac financií? Čo robiť, aby som mal/a dostatok peňazí, lepšiu prácu..?)* Ak máte chuť, vyberte si kartu a nájdite odpoveď Kartičky sú vhodné na každodenné používanie.

Kartičky sú k odblokovaniam alebo k špeciálnym vešteniam úplne Zadarmo.