Čo vaša duša chce?

01.12.2023

Často si manifestujeme a privolávame veci, ktoré nakoniec ani nechceme. Prečo sa stále duša necíti naplnene, aj keď si niečo vytúžila a splnila si to, alebo prečo máte stále pocit strachu, neviete si vychutnávať to, čo už máte a sústredíte sa na nedostatok? Ako z tohto cyklu von?

Podvedomie pracuje

Vaša podvedomie za celý váš život spracúva informácie, ktoré sa snaží potom pochopiť. Keď sa neustále trápite, je to hlavne kvôli tomu, že ešte stále nemáte spracovanú traumatickú udalosť, ktorá sa udiala v minulosti. Tým, že sa neustále navraciate k tomu, čo sa dialo, nie ste schopný vidieť aj iné možnosti, iné cesty a často potom stagnujete.

Uviaznutie v minulosti

Aby duša bola spokojná, potrebuje odpustiť a zmieriť sa s minulosťou. To však nie je jednoduché. Ak nemáte vieru a váš strach je silný, tak potom nastáva pocit beznádeje. Tieto všetky negatívne myšlienky neskôr spôsobujú únavu, psychické ale aj psychosomatické ochorenia. Vážte si preto svoje duševné a fyzické zdravie, nebojte sa vyhľadať odbornú pomoc, ktorá vám pomôže spracovať vaše traumy.

Uviaznutie v budúcnosti

Uvedomte si, že svoju budúcnosť si tvoríme sami. Akonáhle zostanete uväznená v minulosti a budete neustále sa pripravovať na negatívne chvíľky, tak prídete nielen o svoju energiu ale aj kreativitu. Čím pozitívnejšie vibrácie dokážete mať v prítomnosti, tým rýchlejšie si privoláte aj pekné zážitky a túžby, no ak budete neustále vo vibráciách strachu, hnevu a frustrácie, tak zákon príťažlivosti bude priťahovať to, na čo najčastejšie myslíte, teda aj negatívne veci.

Otvorte sa fantázii, spíšte si aj túžby, ktoré sa vám nezdajú reálne a skúste precítiť, aké by to bolo, keby sa vám takéto túžby splnili. Čím viac sa napojíte na ten pocit, ktorý by ste cítili, tým rýchlejšie si viete aj tieto emócie privolať v reálnej forme.

Vplyv okolia

Mnohé klientky mi píšu, ako sa cítia byť utláčané okolím, poprípade túžby svojich najbližších dávajú na piedestál a na svoje volania duše im nezostáva čas. Akonáhle začnete robiť zo seba samaritánku a čakať od okolia, že si vašu obetu všimne a ocení, tak sa dostanete do začarovaného kruhu frustrácie.

Keď pochopíte, že vašou úlohou je, aby ste sa sama starali o svoje zdravie, šťastie a túžby, keď prestanete prenechávať rozhodovať partnera alebo najbližších o svojich rozhodnutiach a začnete sama robiť vedomé kroky, tak až potom nájdete tú spokojnosť, ktorú dlho hľadáte.

Okolie je totiž zrkadlo. Ak vy sa necítite dobre, aj vaše blízke obdobie vám budú zrkadliť vašu vnútornú nespokojnosť.

Nesústreďte sa na to, čo vizuálne chcete ale to, čo chcete cítiť

Najčastejšou chybou, ktorú robíme je to, že si myslíme, ako nás nejaká vec či nejaký človek spraví šťastnými. Čo však neberieme do úvahy je to, že sa nesústredíme na to, čo chceme cítiť. Ak napríklad túžite po bývalom partnerovi, tak je tu otázka, či chcete pocity alebo len to, aby tento človek bol pri vás. Väčšina ľudí si potom uvedomí, že hoci sa ex vrátil, no necítia sa dostatočne milovane, sú tam časté hádky, nechce sa im partner venovať.

V prípade peňazí je častým fenoménom to, že keď ich zarobíte, tak aj tak sa nedostaví pocit pokoja ale skôr strach z nedostatku a opäť sa objavia ďalšie túžby, na ktoré budete opäť potrebovať viac peňazí alebo energie. Je to preto, lebo sa nebrala do úvaha DUŠA.

Duša je založená na pocitoch, no EGO túži po racionalite, hmotnosti. Čo je problém je, že ego nám nedovoľuje precítiť to, aké by to bolo, keby sa nám túžba splnila. Namiesto toho sa neustále sužujeme, ako sa niečo má udiať, kedy sa to udeje.

Keď zameriate pozornosť na prítomný okamih, upracete si to, čo vám chýba a doplníte si svoju ,,času sebalásky", tak zrazu budete vidieť zázraky. Svoju ,,času lásky" dobíjate aktivitami a rituálikmi, ktoré vás bavia. Pre niekoho je to venčenie psa, kúpeľ vo vani, pre iného návšteva dobrej reštaurácie a pre ďalšieho dovolenka pri vode či bazéne. Nech už vaša duša túži po čomkoľvek, snažte sa jej aspoň 10 minút denne venovať a pýtajte sa otázku: ,,PREČO TOTO CHCEM?" Ak nájdete na túto otázku a pôjdete naozaj do hĺbky toho, čo chcete, tak odhalíte skrytú túžbu vašej duše.

Čo podporí splnenie túžby duše?

,,Všetko, čo chce vaša duša, je už splnené. Všetko, čo chce vaše ego, vás posunie naspäť."

Veľmi účinnou metódou, ako si splniť túžby duše je začať sa venovať športu alebo prechádzke. Tým, že sa dáte do pohybu, tak aktivujete do pohybu aj energiu manifestácie. Je jedno, či to bude nejaký silový šport alebo joga, dôležité je, aby ste sa hýbali a vypli myseľ.

Fyzický tréning kombinujte s mentálnym. Mentálny tréning pozostáva z meditácie, modlitby alebo úplne obyčajného spísania si troch vecí, za ktoré ste vďační. Ako som už písala, na to, na čo dáte pozornosť, to sa znásobuje.

Držím vám palce a budem rada, keď mi napíšete, aké sú vaše túžby duše.