Chlapi nie sú blbí!

30.05.2020

Posledné týždne riešim veľmi závažné vzťahové problémy, kedy sa veľmi veľa mojich klientok snaží zistiť, či zostať alebo opustiť vzťah, v ktorom sú.

Hovoria mi, ako všetko skúsili, ako sa snažia a ich muž ich ignoruje. Necítia sa dobre a ešte aj ich chlapi ich karhajú a robia si s nimi čo chcú.

Taktiež mám klientky a klientov, ktorí chcú za každú cenu získať bývalého partnera alebo partnerku. Stále premýšľajú čo majú napísať a spraviť.

Platia si drahé kurzy meditácie, knihy- ktoré radia čo napísať a spraviť, chodia pravidelne na konzultácie k iným vešticiam, dokonca skúšajú mágiu a stále to nefunguje. A viete prečo?

Pretože chlapi ani ženy nie sú blbé 😊

Všetko je prepojené energiami. Verím na to, že väčšina ľudí nemá negatívne zmýšľanie a hľadajú len lásku. Chcú ju dostať od polovičky a sústredia pozornosť na to ľahšie, zosnúvanie taktiky a analýzami plánov, ako dostať to, čo chcú.

A áno, na krátko môže mágia, texty čo napísať od ,,vzťahových preborníkov", lenže po chvíľke sa vrátia späť z tohto divadielka, do svojej energie strachu, a všetky tie problémy sa opäť objavia, opäť partner/ka odíde/odcudzia sa...

Čo teda robiť? Už ste určite unavené z toho, ako vám každý hovorí ,,začnite so sebaláskou, skúste meditácie, mantry, vizualizácie..." Ja to chápem, sama som tam bola 😊

Viete, tieto pomôcky sú fajn, ale keď ste na absolútnom dne, je to ako keby máte hovoriť v ľadovej vode: ,,Je mi teplo, je mi teplo." A vaše telo vám povie: ,,S týmto ma neod*beš moja zlatá, ja viem čo cítiš a teplo to nie je."

Fungujú, ak ste aspoň na 60% v pohode a vaše telo je relatívne spokojné. Preto učím svoje klientky a klientov dôverovať svojim pocitom, napájať sa na nich.

Tento týždeň som dostala desiatky ďakovných e-mailov, ktoré rada postnem budúci štvrtok o 18h na nástenku. Mnohí si zlepšili vzťahy a konečne sa cítia fajn. Žiadne bububu rituály sme pri tom nerobili, len nasledovali moje rady, ako sa napojiť na svoju energiu a vedieť to, v čom sa cítia alebo necítia dobre.

Ozvali sa bývalí partneri, našli si prácu a dokonca tu mám aj zlepšenia dlhoročných vzťahov. Som za to nesmierne vďačná😊

Rada pomáham, len aj sama som si všimla, že je to trošku na dlhšie vysvetľovanie a je dôležité, aby sme sa chápali a predišli nedorozumeniam. Preto som vytvorila nový kurz Navrátenie (stratenej) lásky na ktorom všetky tieto princípy vysvetlím. Nebudem na ňom sama 😊 Okrem veštenia na blokácie a rád, príde aj fotografka Lívia Lorincz a každú účastníčku nalíči a vyfotí, aby videla a cítila svoju krásu a ženskosť.

Taktiež má prísť aj špeciálna hosťka, ktorá si vybudovala biznis a má v živote balans😊Pretože veľa z vás mi píše, ako neviete schudnúť a ako sa necítite dobre vo svojom tele, práve ona vám prakticky poradí. Zaoberá sa totiž zdravou výživou a cvičením.

Počet účastníčok je len 6. Momentálne sú voľné posledné tri miesta, tak sa budem tešiť, ak sa pridáte 😉

Viac info nájdete tu: https://www.pravavestba.sk/rezervacia/

Vaša Dominika