AKO POSTUPUJEM PRI ŠPECIÁLNOM VEŠTENÍ S ODBLOKOVANÍM?

15.11.2021

1.Po zaplatení si veštenia dostávate automaticky e-mailík o potvrdení platby a 30 dňový kurz, ktorý je dobrý začať od pondelka. Taktiež vám dám najbližší termín, ktorý mám na vaše veštenie.

2. Pred veštením očistím všetky kartičky (každú zvlášť nad ohňom), napojím sa na vaše pocity a energie (aj na ľudí, na ktorých sa pýtate) a pozriem všetko, čo vás trápi, čo mi aj príde od anjelov, čo cítim, že sa chcete spýtať. Potom vám pošlem video z veštenia, kde všetko vysvetľujem + pdf s radami a s presným významom anjelských kartičiek (od výrobcu), aby ste prišli ešte na ďalšie odpovede.

Ako bonus posielam aj otázky, ktoré sa máte samého seba/samej seba spýtať, aby ste odblokovali svoj problém a mantru, čo je vetička, ktorú je dobré si čítať 3x po sebe, každé ráno, poobede a večer po dobu 3 mesiacov.

Pošlem vám v pdf forme aj List odpustenia a List pre vesmír ( s otázkami), ktoré si treba spísať v nedeľu a roztrhať tieto listy v prírode. Pri veštení pozrieme, aj akú silnú blokáciu máte, a koľko krát tieto listy máte opakovane si spísavať.

3. V nedeľu spravím prvý odblokovací rituál s modlitbou, kedy poprosím anjelov a Boha, aby vám pomáhal, vyrobím vám pomôcky, ktoré nabijem energiou a pošlem vám ich v priebehu týždňa.

4. Druhú nedeľu vám po odblokovaní pošlem Rituálik očistenia domova, aby ste vedeli vydymiť a očistiť svoje prostredie.

5. Tretiu nedeľu vám po odblokovaní s modlitbou pošlem rituáliky, ktoré vám pomôžu privolať si to, čo chcete. Je dobré ich spraviť až po očistení energie, keď budete mať najsilnejšie vibrácie.

4. Poslednú štvrtú nedeľu vám pošlem kartičky, ktoré môžete využívať na samoveštenia vašej energie. Ak by ste mali ešte všeobecné otázočky na energie, rada na ne natočím video na Youtube.

Rada pomôžem, len mám veľmi veľa klientov, preto chcem pomáhať už len tým, ktorí skutočne chcú moju pomoc a budú dodržovať rady :)

Teším sa na vás 😊