30 DŇOVÝ KURZ PRIVOLANIA LÁSKY + RITUÁLIKY LÁSKY

21.02.2022

Tento kurz dostanete zadarmo LEN pri ODBLOKOVANÍ LÁSKY / VIP ODBLOKOVANÍ.

Dostávam často otázku, ako si pritiahnuť lásku, ako často si manifestovať, dá sa primanifestovať konkrétna osoba? Ako si pritiahnuť ex-partnera? Ako konečne niekoho spoznať? Ako priťahovať správne ženy/mužov, ktoré sú pripravené mať láskyplný vzťah?

Chápem, že je v dnešnej dobe veľmi náročné si nájsť lásku a tobôž, ak máte vo vnútri pocit nedostatku. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie lásky, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si privolať lásku do života.

Je jedno, či túžite po ex-partnerovi / ex-partnerke, nikoho nemáte alebo chcete konečne mať láskyplný vzťah s dlhoročným manželom.

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste si lásku späť privolali.

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie/manifestácie neúspešnejšie a tým aj váš vzťah či navrátenie sa k bývalému/bývalej stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy?Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz sa vždy začína v pondelok a všetky úlohy nájdete na GOOGLE DISK (je časovo neobmedzený, neustále sa k ním dostanete). Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

ZADARMO dostanete 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie lásky a väčšieho sebavedomia.

ZADARMO k nemu dostávate aj kartičky ,,ČO K VÁM MOMENTÁLNE CÍTI?."

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

Pomôcky dostanete v ekologickom darčekovom balení, v hnedej krabičke.

S láskou

Vaša Domi - Pravá veštba