10 KROKOV K ODBLOKOVANIU

04.10.2021

Zhrnula som 10 jednoduchých krokov pre tých, ktorí si objednali odblokovanie, aby vedeli, čo ich čaká :)

1.Na e-mailík dostanete videjko špeciálne pre vás (len vy ho vidíte), ktoré radím vám pozrieť si v pokoji. V prípade otázok máte neustále čas ma skontaktovať.

2.Potom si prečítajte rady v pdf, kde posielam aj presný význam anjelských kartičiek (ako je v príručkách, aby si nájdete ďalšie skryté posolstvá kariet).

3. Mantru vám radím si spísať na papierik, a nosiť ho pri sebe, aby ste si ju vedeli prečítať 3x za deň, 3x po sebe. Ak máte manifestačné video, môžete si vybrať, či budete čítať mantru alebo pozerať 3X za deň manifestačné video, poprípade oboje.

4.Spíšte si list odpustenia a list pre vesmír. Podľa otázočiek budete mať aj nápovedu, čo v nich má byť. Tie potom niektorú nedeľu alebo piatok roztrhajte a zakopte do zeme, aby sa uvoľnila energia (pri silných zablokovaniach tento postup radím robiť častejšie).

5.V nedeľu zapaľujem sviečočku a robím odblokovanie, rovnako aj modlitby. Podporte svoje odblokovanie tým, že aj vy zapálite čajovú sviečočku okolo 18h (môžete aj neskôr) a necháte ju dohorieť. Niečo pekné si želajte a poďakujte za 3 veci, ktoré vo vašom živote fungujú. Potom už oddychujte, pretože sa pri odblokovaniach môžete cítiť unavene. Odblokovania sa robia 4 nedele, takže 4 nedele sa postup opakuje.

6.Začnite od pondelka 30 dňový kurz.

7.Keď vám príde balíček, začnite v nedeľu sadiť vždy jedno papierové srdiečko do zeme a niečo pekné si želajte.

8.V piatok alebo v nedeľu si napustite vaňu/lavór a 1kg soli, hoďte do vody vrecúško s bylinkami a vychutnajte si očistný kúpeľ. Potom sa osprchujte.

9.Niektorý piatok alebo nedeľu zapáľte sviečku želaní a niečo pekné si želajte. Nechajte ju dohorieť.

10.Po absolvovaní kurzu môžete skúsiť aj rituáliky na podporu vášho želania, ktoré ste dostali. Môžete si aj vytlačiť kartičky a používať ich podľa týchto návodov:

Kartičky ,,Čo k vám cíti?" a 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie lásky a väčšieho sebavedomia.

Kartičky ,,Prosperity" a 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie dobrej práce a prosperity.

Kartičky ,,Zdravia" a 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie lepšieho zdravia a vitality.