2.LEKCIA O POMÔCKACH A ELEMENTOCH

Prečo ste dostali také pomôcky, aké ste dostali? V dnešnom videu si povieme viac :)

Živly znamení zverokruhu:

Oheň: Baran, Lev, Strelec 

Zem: Býk, Panna, Kozorožec 

Vzduch: Blíženci, Váhy, Vodnár 

Voda: Rak, Škorpión, Ryby


Popis živlov:

Oheň: Ohnivé znamenia sú vášnivé, energické a dynamické. Majú silnú vôlu a sú odhodlaní dosiahnuť svoje ciele. Bývajú optimistickí a dobrodružní, ale niekedy im chýba trpezlivosť a diplomacia.

Zem: Zemské znamenia sú praktické, realistické a zodpovedné. Majú silný zmysel pre stabilitu a bezpečnosť. Bývajú lojálni a spoľahliví, ale niekedy im chýba predstavivosť a spontánnosť.

Vzduch: Vzdušné znamenia sú intelektuálne, spoločenské a komunikatívne. Majú radi nové myšlienky a nápady. Bývajú optimistickí a otvorení novým veciam, ale niekedy im chýba hĺbka a emócie.

Voda: Vodné znamenia sú emotívne, intuitívne a citlivé. Majú silnú predstavivosť a bohatý vnútorný svet. Bývajú empatické a súcitné, ale niekedy im chýba objektivita a racionálne myslenie.


Dôležitosť živlov:

Živly znamení zverokruhu nám pomôžu lepšie pochopiť naše vlastné vlastnosti a správanie. Môžu nám tiež pomôcť pochopiť ľudí okolo nás a ich motiváciu. Živly nám dávajú cenné rady, ako sa môžeme rozvíjať a zlepšovať v rôznych oblastiach života.

Príklad:

Ak ste ohnivé znamenie, môžete sa naučiť trpezlivosti a diplomacii od zemských znamení. Ak ste zemské znamenie, môžete sa naučiť spontánnosti a predstavivosti od ohnivých znamení.