Veštenie zdravia + 1 otázka

24.02.2020

Ak máte radi pokoj, nemáte čas na osobné či telefonické veštenie, odporúčam vám toto veštenie na e-mail alebo cez video. Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vašu konkrétnu otázku. Je dobré mi povedať, či nemáte aj závažný zdravotný problém, pretože pozriem jeho psychosomatickú príčinu.

Pri veštení pozriem:

1. vašu minulosť, ktorá vás najviac ovplyvňovala z cigánskej karty.

2. prítomnosť (čo sa udeje za 3-6 mesiacov) z cigánskej karty.

3. budúcnosť do konca roka z cigánskej karty.

4. vašu minulosť, ktorá vás najviac ovplyvňovala z tarotovej karty.

5. prítomnosť (čo sa udeje za 3-6 mesiacov) z tarotovej karty.

6. budúcnosť do konca roka z tarotovej karty.

7. veštenie na čakry, ku ktorému vám pošlem aj príručku.

8. karta zdravia, kde pridám aj popis aj mantru na zlepšenie stavu.

9. vašu konkrétnu otázku.

10. uzdravujúcu modlitbu v nedeľu.

Pri e-mailovom veštení odfotím dané karty a následne ich zanalyzujem do podoby pdf. Pri video veštení dostanete videonahrávku, kde vám budem rozprávať a zanalyzujem kartičky, ktoré vám pošlem na e-mail, pridám vám link aj na video, ktorý nik okrem vás nebude vidieť a vy sa k nemu dostanete.

Ako darček posielam ochranný náramok, ktorý v nedeľu dobijem energiou a afirmáciou, aby sa vám viac darilo. Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Do emailu mi prosím napíšte svoje krstné meno, dátum narodenia a vašu konkrétnu otázku. Prípadne aj ten zdravotný problém.

Dá sa platiť aj cez Paypal či poštovou poukážkou. V prípade, že nechcete vypĺňať vašu adresu, tak si ju pokojne vymyslite, aj tel. číslo, údaje sú len kvôli systému, nezneužívam ich.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte.

Som tu pre vás ;)

Vaša Domi - Pravá veštba