VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

16.02.2021

VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

Máme tu výsledok kartičiek anjelov lásky. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉


Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Majte otvorenú myseľ. Anjeli lásky k vám poslali túto kartu ako pripomienku, aby ste sa pripravili nato, že by sa pred vami mohla objaviť spriaznená bytosť v inej podobe, než očakávate. Je tomu tak zrejme preto, pretože máte tendenciu sa stretávať s určitým ,,typom" ľudí. Táto karta je tu preto, aby vám pomohla objaviť vášho pravého partnera.

Karta možno naznačuje, že ste sa s touto osobou už stretli, ale prehliadli ste jej milostný potenciál. Doprajte si čas, aby ste bližšie spoznali najrôznejšie osoby, ktoré poznáte, i keby vás na prvý pohľad nezaujali. Prinajmenšom sa dozviete viac o sebe a môžete získať nových priateľov ;)

Ak ste si vybrali druhú kartičku:

Všímajte si varovných signálov, ktorou chcú pomôcť všimnúť si, čo je na tomto vzťahu nezdravé alebo znepokojujúce. Pokiaľ ste práve vo víre nového vzťahu, je karta výstrahou. Všímajte si svoje pocity a dojmy, ktoré nejakým spôsobom súvisia s vašim novým spoločníkom. Nedovoľte emóciám, aby zaslepili vašu pozornosť voči vlastnostiam alebo telesným návykom, ktoré vám vo vzťahu nebudú vyhovovať.

Varovné signály znamenajú, že niečo nie je tak, ako má byť. Môže sa jednať o nečestnosť, neúctu, flirtovanie s druhými, drogovú závislosť alebo nedostatok morálnych zásad. Hoci sa vám teraz, na začiatku vzťahu, vaša nová známosť chová skvele, je úplne nevyhnutné všímať si, ako sa chová voči ostatným. Podstata charakteru sa pozná v tom, ako on hovorí a jedná s personálom v reštaurácií a ďalšími ľuďmi.

Pokiaľ práve ste v nejakom vzťahu, môžu tieto varovné signály znamenať, že je potrebné si spolu úprimne pohovoriť alebo požiadať o pomoc odborníka. Táto karta vás nevedie nutne k tomu, aby ste ukončili vzťah. Varovné signály môžu byť znamením na ceste k vyriešeniu problému. Anjeli lásky povedú vaše kroky tak, aby boli ozdravné pre všetkých, ktorých sa záležitosť týka, preto nasledujte svoju intuíciu.

PS: Toto veštenie nie je 100% a nenahrádza pravý výklad ale aspoň si zistíte svoje schopnosti :)