VEŠTENIE LÁSKY VÝSLEDOK

02.02.2021

Máme tu výsledok kartičiek anjelov lásky. O týždeň ďalšie samoveštenie 😉

Ak ste si vybrali prvú kartičku:

Prijmite pomoc svojich priateľov. Anjeli lásky vám pomáhajú prostredníctvom iných ľudí, a síce do takej miery, do akej im to sami umožníte. Táto karta naznačuje, že je treba, aby ste boli ochotnejší požiadať o radu, predovšetkým čo sa týka vášho milostného života: napríklad hovoriť o svojich pocitoch, snoch a prianiach. Zároveň dovoľte druhým, aby vám pomáhali. Možno vám ponúknu pomocnú ruku, poradia, alebo dokonca o niekom vedia, kto by mohol byť váš potenciálny partner.

Táto karta vám dáva najavo, že zmysluplne strávený čas s priateľmi vám bude k prospechu. Pokiaľ máte nejaký vzťah, dodáte mu nový impulz tým, že budete niečo pravidelne podnikať s priateľmi. Pokiaľ nie ste zadaní, potom vám čas trávený v spoločnosti týchto vzácnych ľudí pomôže dostať sa z domu a nabiť sa novou energiou. Priatelia vás taktiež môžu zoznámiť so skvelým človekom, ktorý sa stane vašou láskou.

Ak ste si vybrali druhú kartičku:

To môže byť ten pravý. Touto kartou vám anjeli naznačujú, že ste už našli svoju lásku, ktorú hľadáte. Anjeli vám prinášajú túto kartu, pretože sa zdá, že si úplne neuvedomujete potenciál tohto človeka a vzťahu s ním. Môžete mať niekedy iné predstavy o tom, ako váš partner má vyzerať alebo sa chovať, niekedy táto karta dokonca ukazuje aj iného partnera, ktorý je z vášho okolia a ktorého už poznáte.

Pozvite anjelov do svojich snov, keď budete spať. Požiadajte ich, aby vám dali jasnú správu o vašom milovanom. Keď spíte, ste otvorenejšia voči anjelskému vedeniu. Keď sa prebudíte, možno si svoje sny nebudete pamätať, no budete mať jasnejšiu predstavu o láske a partnerstve. Urobte čokoľvek, čo vám podľa pocitov hovorí vaše vnútorné ja, i keď sa môže zdať, že to s vašou láskou nemá nič spoločného. Verte, že vás anjeli vedú k tomu, po kom túžite.

PS: Toto veštenie nie je 100% a nenahrádza pravý výklad ale aspoň si zistíte svoje schopnosti :)