Veštenie financií + 1 otázka

24.02.2020

Ak máte radi pokoj, nemáte čas na osobné či telefonické veštenie, odporúčam vám toto veštenie na e-mail alebo cez video. Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vašu konkrétnu otázku. Je dobré mi povedať, či ste zamestnaný alebo nezamestnaný, nech vám nevravím obe varianty (čo karta znamená) ale sústredím sa priamo na váš problém.

Pri veštení pozriem:

1. vašu minulosť, ktorá vás najviac ovplyvňovala z cigánskej karty

2. prítomnosť (čo sa udeje za 3-6 mesiacov) z cigánskej karty

3. budúcnosť do konca roka z cigánskej karty

4. vašu minulosť, ktorá vás najviac ovplyvňovala z tarotovej karty

5. prítomnosť (čo sa udeje za 3-6 mesiacov) z tarotovej karty

6. budúcnosť do konca roka z tarotovej karty

7. čo vám radia anjeli

8. anjelsky tarot, ktorý popíše energiu

9. vašu konkrétnu otázku

10. uzdravujúca modlitba v nedeľu

Pri e-mailovom veštení odfotím dané karty a následne ich zanalyzujem do podoby pdf. Pri video veštení dostanete videonahrávku, kde vám budem rozprávať a zanalyzujem kartičky, ktoré vám pošlem na e-mail, pridám vám link aj na video, ktorý nik okrem vás nebude vidieť a vy sa k nemu dostanete.

Ako darček posielam ochranný náramok, ktorý v nedeľu dobijem energiou a afirmáciou, aby sa vám viac darilo. Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Do emailu mi prosím napíšte svoje krstné meno, dátum narodenia a vašu konkrétnu otázku. Taktiež či máte alebo nemáte prácu.

Dá sa platiť aj cez Paypal či poštovou poukážkou. V prípade, že nechcete vypĺňať vašu adresu, tak si ju pokojne vymyslite, aj tel. číslo, údaje sú len kvôli systému, nezneužívam ich.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte.

Som tu pre vás ;)

Vaša Domi - Pravá veštba