Priestor a vy

11.04.2020

Mať pokoru pred svojim domom aj v živote :)Keď som minulý rok zariaďovala domček s priateľom, tak hlavnou vecou, ktorú som sa snažila uplatňovať bola pokora. Pokora k starým veciam a priestoru, ktorý vybudoval niekto ešte predo mnou.

Voľakedy si naši predkovia viac vážili veci, nevyhadzovali ich ale snažili sa opravovať. A aj malé okienka a dvere komentovali tým, že je to kvôli pokore a ukloneniu sa (viem, že to malo hlavne praktický charakter;)Do čoho vložíte svoju pozitívnu energiu a úsilie, to si viac vážite a energia sa vám začne vracať.

Mnohí z nás sme kvôli nedostatku času, skúseností alebo aj lenivosti, dali všetko spraviť robotníkom, dizajnérom,upratovačkám..., no stále tam akosi niečo nefunguje. 

Nikoho nesúdim, sama som využila pomoc, ale aj keď si necháte pomoc, potrebujete do priestoru dať aj niečo svoje, aby to bolo fajn. Málokto sa cíti ako doma v priestore partnera, ktorý nechce nič prerobiť, zmeniť a neprihliada na potreby svojej polovičky. Priestor je veľmi citlivý na každú hádku, smútok a hnev. 

Rastliny začnú chradnúť, zrazu sa hromadí prach a taká temnota, ktorá ľahko privoláva aj negatívne entity.Preto radím, aby ste veľmi veľa vetrali, zaobstarali si rastlinky a umývali dom s láskou. Krištáliky, polodrahokami a rituály majú veľmi silnú moc, ale bez každodenného starania sa a lásky o priestor, nebudú mať taký účinok :)

A ako sa cítite doma vy? Je to pre vás domov alebo len obyčajné miesto? Napíšte mi :)

Vaša Domi