PREČO SI TO NEVIETE DOVOLIŤ?

28.12.2023

Cítite sa byť obmedzovaný? Vaše sny sa neplnia a hoci sa snažíte, všetko sa kazí? Vašim problémom môže byť NEDOVOLENIE. Práve nedovolenie si, je fenomén, o ktorom sa možno málo hovorí a preto by som vám rada prezradila jeho spirituálnu podstatu.

ČO SI NECHCETE DOVOLIŤ?

Keď mi príde záujemca o odblokovanie a je vo veľmi ťaživých energiách, tak na ňom badám jednu vec. A tou vecou je neschopnosť si niečo dovoliť. Nemyslím teraz len finančne, lebo asi väčšine z vás napadne práve tento význam slova. Neschopnosť dovoliť si je ale oveľa hlbšia.

Často máme totiž pocit, že keď je niečo drahé, tak na všetko prídeme sami, na to nemáme alebo naopak si myslíme, že to vieme spraviť lepšie než druhá osoba. Všetky tieto myšlienky sú ale limitujúce myšlienky, ktoré vychádzajú z energie strachu. Čo sa deje pri energii strachu je to, že vám ničí život.

Nie sme totiž biologicky nastavený na to, aby sme permanentne žili vo strachu a žili individualisticky, bez opory. Aj zvieratá pociťujú strach len vtedy, keď ich niečo priamo ohrozuje, no nie permanentne, ako človek, ktorý sa obáva o budúcnosť, rieši neustále minulosť. To spôsobuje psychosomatické ochorenia, úzkosti a pre spirituálne založených aj odklad ich manifestácie/ splnenia ich túžob.

Z KADE POCHÁDZAJÚ NAŠE LIMITY?

To, že si niečo nemôžeme dovoliť, často pramení z detstva a minulosti. Okolie do nás vštepuje svoje presvedčenia a traumy.. Je dôležité si uvedomiť, že už nie ste bezbranné dieťa, ktoré sa potrebuje podvoliť dospelým, aby prežilo. Už si viete tvoriť svoj vlastný osud na základe vlastných presvedčení a dovoľte si žiť naplno.

PREČO NEVIDÍTE ZMENY?

Ak sa domnievate, že radikálna pozitívna zmena (kvantový skok) prebehne aj vtedy, keď ste v energiách nedostatku a strachu, tak sa mýlite. Je to ako keby máte okuliare, cez ktoré nič nevidíte, žiadnu cestu či príležitosti. Stále sa držíte tej minulej cesty, ktorá je ale za vami. Je to ako keby idete na ťažkú jednosmernú feratu a nechcete postupovať dopredu, lebo sa bojíte, čo bude ďalej. Za vami vás však blokujú ľudia (metaforicky čas a okolie), ktorí chcú ísť dopredu a preto sa neviete otočiť a ísť naspäť. Tak radšej vyčkávate na jednom mieste, necítite sa šťastne a len prežívate...

DRAMATICKÁ ZMENA

Čo spraviť, aby ste sa posunuli? Na to, aby ste dosiahli to, čo chcete, potrebujete hlavne vedieť to, kým ste, svoje limity, očakávania a skutočné túžby. Na to, aby ste sa to dozvedeli potrebujete vzdelanie. Nie, nemyslím nejakú školu, ale reálne vzdelávanie sa, či už z kníh, kurzov alebo vyhľadania nestrannej tretej osoby, ktorá môže byť psychológ, kouč, veštica;) alebo dobrý, naozaj úprimný priateľ, ktorému na vás záleží (čo je v tomto prípade ťažšie je, aby nebol subjektívny).

Naše ego nám ale často nechce dovoliť prijať takúto pomoc, lebo je to pre nás drahé a všade kde dáte vesmíru nálepku ,,TOTO JE DRAHÉ" tak vesmír vám to znemožní dosiahnuť. Pracujte preto so svojim podvedomím, kde všade vidíte obmedzenia.

PARADOX

Mám skvelú klientku, ktorej nefungovalo podnikanie a potrebovala sa posunúť. Objednala si moje odblokovanie a keďže som vyťažená, musela si chvíľku na moje veštenie počkať. Čo ju ale prekvapilo, že v ten deň, keď mi poslala peniažky, tak jej vrátili preplatok, o ktorom ani nepočítala a dostala novú ponuku spolupráce, takže sa jej investícia mnohonásobne vrátila.

Prečo sa to stalo? Poviete si možno, že vyhodila peniaze do luftu za niečo, čo už potom ani nepotrebovala... Ona sama to však pochopila, a napísala mi, že chápe už tú energiu, že keď si ,,dovolila" do seba investovať, dala si záväzok, že bude plniť moje úlohy, sa zmenilo jej nastavenie a vibrácia. Preto bola hneď schopná vidieť výsledky, aj keď sme ,,reálne" nezačali.

KAŽDÝ SME INÝ

Nie, nechcem si teraz robiť marketing, že každému pomôžem a takto to funguje neustále. Každý totiž má iný podnet, na ktorý vesmír zareaguje. Pre niekoho je to kurz, pre iného je to napríklad drahšia dovolenka, po ktorej dlhšie sníval. Pre jednu ženu to môže byť koučing, pre inú kabelka, na ktorú si dlhšie šetrí.

Čo je tam ale dôležité je taký ten prvotný diskomfort, toho, že musíte niečo spraviť, čo je mimo vašu komfortnú zónu. Pre niekoho nemusí byť drahá kabelka niečo, čo ho posunie, lebo ho takáto vec ani vnútorne neťahá. To, po čom túžite a čo si nechcete dovoliť, je plne individuálne a je to vo vašom srdci.

MOJA VEĽKÁ VEC

Pre mňa nastal veľký posun v živote, keď som si dovolila kúpiť nové auto. Nikdy som si nemyslela, že na seba spravím takúto veľkú investíciu. Mala som najprv výčitky, či to nebude veľa, auto nestratí hodnotu, či si radšej nekúpim ojazdené... No niečo vnútri mi vravelo, že nie, túto zmenu musím podstúpiť. Na kúpu mi chýbalo ešte 2000 eur a bola som v strese, či sa to podarí. A predstavte si, toľko som dostala za svoje staré auto, zdedené po otcovi, takže som mala presne našetrené.

Verte, že túžba, ktorú v sebe máte a ktorá je naozaj silná (nie je to len reklama na nejaký produkt), je vlastne vedenie od Boha, aby ste sa dopracovali tam, kde máte. Pokojne mi napíšte, čo je vaša veľká túžba, ktorú si ešte ,,nemôžete" dovoliť.