Čo má spoločné vzťah a tanec?

04.07.2020

Väčšina dnešných žien sú superženy. Starajú sa o domácnosť, deti, partnerský život, svoje kamarátky a stíhajú aj domov. Na to, aby veci zvládli však potrebujú často mužské, analytické myslenie. To im pomáha, aby vyriešili problémy a všetko fungovalo ako hodinky.

Problém nastáva vo vzťahoch, kedy namiesto trpezlivosti a istej zraniteľnosti preberajú iniciatívu za muža. Robia za neho veci, snažia sa samé zaujať rôznymi správami svojho nápadníka, jednoducho stále sa snažia.

Nemyslite si, že ja som bola iná a že moje učenie skončilo 😊 Všimla som si však, že my ženy sa už nechceme nechať viesť partnerom, radšej vedieme my, lebo nechceme čakať. Spoliehanie sa na niekoho je frustrujúce a ak sa nám nesplnia očakávania, cítime sa ako malé dievčatko, ktorému ukradli bábiku a nikto si ho nevšíma.

Nie, nemyslite si, že som proti hraniciam a že máte len čakať, kým muž napíše, kým muž zarezervuje nejaké miesto a spomenie si na vás. Ja tu vravím o tom, že ak chcete mužného chlapa, potrebujete ísť opäť do prijímajúcej ženskej energií.

Ak vy budete neustále riadiť kroky tanca, tak sa nečudujte, že potom váš tanečný partner si na to zvykne, nebude vyvíjať aktivitu a ešte vás sprdne, ak spravíte prešľap...

Preto je dôležité, aby muž riadil veci a vy aby určujete jeho tempo. ,,ALE ON SA K NIČOMU NEMÁ! " ,,ON MI NEPÍŠE, ČO MÁM ROBIŤ?" Tu je dôležité začať od seba.

Veľa žien sa pri randení moc zamerá na svoj cieľ, teda svojho ,,úžasného" partnera a čudujú sa, že nech robia čo robia, on ich nechce, nesnaží sa, hoci majú ďalšie desiatky chlapov, ktorí by ich aj chceli...

Viete, prečo je to tak? Pretože o tom partnerovi stále uvažujú, snažia sa, v tomto vzťahu sú ony tým chlapom a čím viac sa budú snažiť, tým viac od nich bude chlap odsúvať a hľadať svoj priestor, rovnako ako pri tanci. Preto je ľahšie pre ženu, keď ona cúva, on vedie, než keď partner by mal cúvať a prispôsobiť sa jej vedeniu.

Ak preto máte rovnaký problém, že vám muž cúva, napíšte mi a spolu to doriešime. Každý prípad je iný a vyžaduje si individuálny prístup, preto som tu pre vás 😉 

Vaša Dominika