CHOROBNE ŽIARLIVÝ PARTNER / PARTNERKA

19.02.2020

Dnes som dostala telefonát od jedného muža (samozrejme utajené číslo). Snažil sa byť pokojný, no išla z neho veľmi agresívna, egoistická energia.
Ten pán sa mi prihovoril, že či si pamätám, že som pred mesiacmi veštila jednej klientke a že som rozvrátila vzťah, pretože partner objavil moje veštenie a preto sa rozišli. Vraj to ale nie je on. 

Nemám problém s opodstatnenou kritikou, rada priznám chybu, ale tu ma anjeli zastavili vnuknutím...
Darmo by som mu totiž vysvetľovala, že s tým veštenie nič nemá, že nikdy priamo nepoviem - rozíďte sa (len napíšem čo čakať, čo zmeniť a radím, aby klienti konali podľa srdca) tak som len povedala: ,,A ten partner ste vy."
Tým sa rozhovor skončil. APELUJEM NAOZAJ NA KAŽDÉHO, KTO MÁ ŽIARLIVÉHO A KONTROLUJÚCEHO PARTNERA, NECH VYHĽADÁ ODBORNÚ POMOC!
Často sa mi totiž zdôverujú (najmä klientky), že žijú s manipulátorom, ktorý ich aj bije, a že kvôli žiarleniu musia posielať platby za veštenie cez kamarátky, zatajovať správy...
Týmto ženám, pokiaľ mi to povedia pred veštením(čo bohužiaľ väčšinou povedia až po veštení, keď karty ukážu zlú situáciu), tak im neodporúčam veštenie, ale konať - zmobilizovať sily, nájsť pomoc a pokojne vyhľadať aj policajtov, ak je partner agresívny.

NETRPTE TAKÉTO SPRÁVANIE! Samozrejme, toto platí aj pre mužov. Aj tu sa nájdu prípady, kedy hysterická partnerka vyrába peklo zo života. NEČAKAJTE, ŽE SA PARTNER/KA ZMENÍ A ŽE MU POMôŽETE!

Inak hrozí, že sa sami vystavíte nebezpečenstvu a načo vám je takýto partnerský vzťah, v ktorom nie je úprimnosť, voľnosť a teda ani láska? Keď vám niekto ide do správ a ani si neprizná svoju chybu, za všetko môžu ostatní ale najviac vy.
Aj Miroslav Plzák v knihe Kľúč na výber manželského partnera varuje ženy pred tým, aby si nebrali za mužov alkoholikov, žiarlivcov, lenivcov, hysterikov.
Mužov varuje, aby si nebrali a dali pokoj od chorobne žiarlivých žien, lenivých a neporiadnych žien a hysterických žien. Na instagrame zverejním aj ústrižky z knihy, ak vás to zaujíma: https://www.instagram.com/pravavestba/

Držím vám palce, aby ste naozaj nežili takéto vzťahy a zapamätajte si, že ak nájdete sebavedomie a uvedomíte si, čoho ste hodný, tak už takýchto mužov/ ženy skôr odhalíte a nebudete mať problém ich poslať tam, kam patria...

Vaša Domi