Astrologický výklad+1 jedna otázka

24.02.2020

Ak máte radi pokoj a čítanie, odporúčam vám toto veštenie s astrológiou na email. Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vašu 1 konkrétnu otázku.

Pozriem vám:

1.Rozbor vás na základe dňa narodenia

2.Vaše skryté ja

3.Prácu a nadanie

4.Známe osobnosti narodené v rovnaký dátum ako vy

5.Numerológia vášho dátumu narodenia

6.Numerológia vášho mena

7.Lásku a medziľudské vzťahy na základe vášho dátumu narodenia

8.Láska a priateľstvo, s akými ľuďmi sa máte stýkať

Pri veštení na jednu otázku odfotím karty z veštenia na konkrétnu otázku a následne ich zanalyzujem do podoby pdf. Vidíte, že vám bolo vyveštené a podrobne máte popísanú svoju odpoveď na otázku, rovnako aj čo dané karty symbolizujú.

Ako darček posielam ochranný hematitový náramok. Pre pánov s krížikom, pre dámy so srdiečkom. Ďalší bonus sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Do emailu mi prosím napíšte svoje krstné meno, dátum narodenia a otázku. Číslo účtu je: 4016567034 / 7500 IBAN: SK48 7500 0000 0040 1656 7034 SWIFT: CEKOSKBX

Do správy pridajte email (na ktorý potvrdím termín), nech viem, od koho platba pochádza. Hneď ako obdržím platbu, tak vám napíšem a potvrdíme záväzne dátum.

Neberte to, prosím, ako nedôveru, ale veštím len po zaplatení / poprípade odporúčam vyskúšať portál jaspravim.sk kde inzerujem tiež svoje služby pod menom https://www.jaspravim.sk/profil/pravavestba.

Dá sa platiť aj cez Paypal. Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte.

Som tu pre vás ;) 

Vaša Domi - Pravá veštba