Anjelské posolstvá na tento týždeň

11.05.2020

Každý pondelok o 10 hodine zverejňujem na sociálnych sieťach tieto posolstvá ;)

Pripravila som si pre vás anjelské posolstvá pre tento týždeň. Môžete ich nájsť aj v časopise Balans. Pre tých, ktorí ešte váhajú s kúpou, tu mám predpoveď na tento týždeň :)

Najväčším problémom týchto dní bude to, že tí, ktorí nemajú pravdu ale budú asertívni si všetko vybojujú a tí, ktorí majú aj dobré nápady, no neprezentujú ich s takým odhodlaním, budú nepovšimnutí. Preto bude dôležité nájsť vnútornú silu a nebáť sa prezentovať to, čo cítite, oveľa priamejšie. Akonáhle budete používať slová ,,neviem" ; ,,ty vymysli" ; ,,ty povedz" - budete strácať na energií a aj okolie si vás bude menej vážiť.

Anjeli lásky mi napovedajú, že vo vzťahu je najdôležitejšia dôvera. Keď sa naruší, tak sa len ťažko vracia. Preto od vás chcú, aby ste si úprimne povedali, či vášmu partnerovi dôverujete a ak nie, tak si zodpovedajte prečo. Je dôležité mať v živote niekoho, na koho sa viete obrátiť. Slobodným anjeli odkazujú, aby sa nebáli zoznamovať sa a hovoriť hneď nie niekomu, kto sa im zdá nesympatický alebo niečo na ňom v nich vzbudzuje nedôveru. Po trpkom sklamaní by si totiž vyčítali, že to predtým cítili, len nepočúvali svoju intuíciu.

V rámci zdravia anjeli varujú na problémy so žlčníkom a s tráviacim traktom. Neduste v sebe krivdy a nesnažte sa potláčať svoje emócie. Inak vás ľahko potrápia žlčníkové kamene. Je dobrá striedmosť v jedle. Pre tých, ktorí sa snažia chudnúť bude vhodné, keď najskôr obmedzia mastnejšie a presolené jedlá.

Kto v týchto dňoch začína podnikať alebo nastupuje do nového povolania, tomu anjeli odkazujú, že spravil dobre. Anjeli tieto dni pracujú spolu s vami a chcú, aby ste neodkladali všetko na lepšie podmienky. Začnite realizovať svoje nápady už teraz a postupne sa dopracujete k výsledkom. Tí, ktorí sú už dlhšie zamestnaní môžu byť ocenení. Celkovo sú tieto dni pohodovejšie a mali by sa preto zmysluplne využiť.