Anjelské posolstvá 25.5 – 31.5.2020

25.05.2020

Nedovoľte, aby sa tento májový týždeň niesol v znamení stagnácie. Nájdite si priestor na to, aby ste si ujasnili, či ste spokojní s vašim súčasným smerovaním, či nie je čas sa pohnúť ďalej. V tomto čase budete viac prehodnocovať. Nenadobudnite však pocit, že ak chvíľu stagnujete, že je to zlé. Práve naopak, v tomto prípade to môžete tiež uvítať, je to akoby ste prepli na chvíľu na neutrálny mód, kedy si premyslíte ďalšie kroky. Je to príležitosť vymyslieť niečo nové alebo inovovať staré.

Ako ste na tom s dávaním a prijímaním? Sú v rovnováhe? Ak nie, v tieto dni sa zamyslite nad tým, či zo seba nedávate príliš veľa. Pamätajte na to, že z prázdnej nádoby ľahko niekomu nalejete vody. Myslite na to, že musíte byť šťastná/ý vy, ak chcete šťastie podávať ďalej. Na druhú stranu si položte tiež otázku, či neprijímate bez toho, aby ste zvážili potreby iných. Ani jeden z extrémov nie je dobrý.

Tento týždeň sa môžu objaviť situácie, v ktorých sa prejaví niečo z detstva. Môže to byť dávna spomienka, ktorá vás veľmi ovplyvnila alebo nevyriešený problém. Prvý krok by malo byť prijatie. Dovoľte si o tom popremýšľať a zaujať následne postoj. Je to lepšie, než problém odkladať. V rodinách s deťmi sa pripravte na to, že deti budú mať hlavné slovo. Všímajte si viac ich potreby, no nezabúdajte aj na hranice. Dávajte si tento týždeň tiež pozor na svoje reakcie.

Čo sa týka financií, obráťte sa na pomoc Ambriela, ktorý je anjelom komunikácie. Či už chcete komunikovať tému financií s partnerom alebo šéfom, pomôže vám. Hlavne však berte ohľad aj na to, v akom móde sú ľudia, s ktorými chcete niečo prebrať alebo zmeniť. Nie každý sa dokáže tak rýchlo naladiť na jarnú vlnu. V tom prípade buďte tým, kto príde s príjemnou energiou a povzbudením. Vaše okolie to v tomto období veľmi ocení. Príjemnú energiu vložte aj do svojej práce. Ak niečo ručne vyrábate, pripravte sa na rast. Zaslúžite si to.

Mantra: "Nebojím sa zmeny, pretože vďaka tomu postupujem vpred. Teším sa na nové výzvy."