Anjelské posolstvá 1.6 – 7.6.2020

01.06.2020

Život je plný radostí aj starostí. Tento týždeň sa objavia nejaké prekážky a komplikácie. Váš plán nepôjde tak, ako ste si ho naplánovali. Aj keď vyjde nazmar vaša snaha, niektoré veci jednoducho neovplyvníte. Rátajte však s podporou anjelov, stoja za vami a dodajú vám energiu na prekonanie prekážky. Celú situáciu si zapamätajte, má vás niečomu naučiť. Len tak môžete napredovať. Bez komplikácii by ste zapadli do pohodlnosti.

Začiatok júna vám bude nápomocný anjel Muriel. Prijmite jeho silu, aby ste zvládli aj prípadné zdravotné komplikácie. Pozor nech si dajú najmä tí, ktorí už mali problémy spojené s hrudníkom. Ženy nech si dávajú pozor na oblasť pŕs. Hrudník chráni pľúca a srdce, preto si dajte pozor na ťažkosti s dýchaním a takisto so srdcom. Vneste do svojho života viac pokoja a doprajte si dostatok čerstvého vzduchu.

Ako vnímate sami seba? Cítite sa príťažlivý/á? Prvý júnový týždeň by ste mali venovať sebe, vnímaniu samého seba, starostlivosti o seba. Nezanedbávajte sa, aj keď nemáte čas. Je to otázka váženia si samého seba. Nech partner vníma, že sa máte radi, že sa stále chcete páčiť svojej polovičke. Túto starostlivosť preneste aj na samotný vzťah. Neberte ho ako samozrejmosť, môže sa vám to vypomstiť. Anjeli majú naliehavú správu aj pre nezadaných - často totiž skĺznu k tomu, že sa snažia nájsť partnera nasilu, získajú ho, dopadne to zle, sú nešťastní a strácajú vieru v seba. Čerpajte silu z mocného anjela Muriela. Prijmite svoju situáciu a vstupujte len do vzťahov, ktoré sú založené na skutočnej vzájomnej sympatii a zhodnosti dôležitých názorov. Ak ste nešťastní/á z toho, že ste sami, má to svoj dôvod. Najprv sa totiž potrebujete naučiť ľúbiť seba, prijať sa, naučiť sa žiť plnohodnotne aj sám osebe. Až potom budete pripravení/á vstúpiť do vzťahu.

Radi by ste vedeli, akým smerom sa budú uberať financie v tomto júnovom týždni? Tí, ktorí si predošlé dva mesiace finančne výrazne polepšili môžu v rámci jemného stagnovania financií pocítiť trochu klesajúcu tendenciu. Je to však iba dočasné, očakávajte opätovné zmiernenie situácie. Nebuďte prekvapení, ak ale nedosiahnete taký vrchol, ako predtým. Prijmite v pokoji myšlienku, že rýchly rast so sebou zvyčajne prináša rýchly pád. Povzneste sa preto a sústreďte na to, aby ste svoje financie míňali uvážlivo. Ani tu však nezachádzajte priďaleko. Malé povzbudenie vo forme niečoho, čo máte radi, vás môže príjemne naštartovať a motivovať. Aj v tomto smere je dôležité nájsť harmóniu.

Mantra: "Kráčam priamo k tomu, čo cítim. Dôverujem si."