30 DŇOVÝ KURZ PRIVOLANIA ZDRAVIA A VITALITY + RITUÁLIKY PRIVOLANIA VITALITY

21.02.2022

Tento kurz dostanete zadarmo LEN pri VIP ODBLOKOVANÍ VŠETKÝCH OBLASTÍ.

Mnoho ľudí sa cíti v dnešnej dobe bez energie. Stres sa podpíše na tele a je ťažké sa potom dostať opäť do formy. Mám aj vo svojej poradni klientov, ktorí potrebujú schudnúť, no ako-keby tomu niečo bráni.

Taktiež aj pri urieknutiach a vyhorení v práci je veľmi náročné sa dostať do formy.

Chápem, že nemáme každý na to, aby sme chodili do posilňovne a radikálne menili jedálníček. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie zdravia, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si napraviť čakry, svoje telo a cítiť sa fyzicky ale aj psychicky dobre.

Je jedno, či máte nadváhu, beriete hromadu liekov, alebo ste len začali športovať.

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste sa opäť cítili dobre vo svojej koži.

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie neúspešnejšie a tým aj váš zdravotný stav stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy?

Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz sa vždy začína v pondelok a vy si sami zvolíte, od kedy kurz začnete a v ktorú hodinu ho budete robiť. Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

ZADARMO dostanete aj 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie lepšieho zdravia a vitality.

Zadarmo kartičky zdravia, ktoré sú vhodné na samoveštenia.

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

Pomôcky dostanete v ekologickom darčekovom balení, v hnedej krabičke.

Teším sa na vás :)

S láskou

Vaša Domi - Pravá veštba