30 DŇOVÝ KURZ PRIVOLANIA FINANCIÍ A PRÁCE + RITUÁLIKY PRIVOLANIA PROSPERITY

21.02.2022

Tento kurz dostanete zadarmo LEN pri VIP ODBLOKOVANÍ VŠETKÝCH OBLASTÍ.

Dostávam často otázku, ako si pritiahnuť financie. Ako konečne mať prácu, ktorá by vás bavila? Ako mať dobrý vzťah s kolektívom? Ako objaviť svoje nadanie a to, čo naozaj chcete?

Chápem, že je v dnešnej dobe veľmi náročné si nájsť dobrú prácu a tobôž si zarobiť, ak máte vo vnútri pocit nedostatku. Preto som sa rozhodla spraviť 30 dňový kurz vizualizácie práce a financií, kde vás počas 30 dní naučím ako správne si privolať prosperitu.

Je jedno, či ste teraz nezamestnaný alebo sa len chcete zamestnať. Či máte ešte problémy s financiami alebo v práci...

Na tomto programe zhrniem všetky rady, ktoré vám pomôžu vyladiť vašu energiu natoľko, aby ste si financie a dobrú prácu späť privolali.

Čím väčší strach a stres máte, tým sú vizualizácie neúspešnejšie a tým aj vaša prosperita stroskotáva. Vy nechápete, čo vesmír nechápe a vesmír nechápe vašej zmiešanej požiadavke.

Prečo sa niektorým neustále darí, majú všetko a vy stále máte problémy? Mnoho ľudí si totiž nevie správne veci ,,vysniť." Ak aj toto je váš problém, tak nezúfajte, v tomto kurze dostanete každý deň 3 jednoduché úlohy, ktoré nezaberú veľa minút.

Jedna je vždy vizualizačná, aby ste si pritiahli a stotožnili sa s tým, čo chcete, druhá je praktická - aby ste naozaj žili v priestore a čase, tretia je pomocná, ktorá vylaďuje vašu energiu, aby ste nečerpali z nedostatku.

Kurz máte vždy k dispozícií na GOOGLE DISKU. Do jedného mesiaca uvidíte výsledky, ak dodržíte všetky rady.

ZADARMO dostanete 7 vysokoúčinných rituálov na privolanie financií, dobrej práce a prosperity.

ZADARMO k nemu dostávate aj kartičky ,,PROSPERITY."

Rada som už pomohla mnohým klientom a rada pomôžem aj vám :)

Pomôcky dostanete v ekologickom darčekovom balení, v hnedej krabičke.

Teším sa na vás :)

S láskou

Vaša Domi - Pravá veštba