ŠPECIÁLNE 8 TÝZĎŇOVÉ ODBLOKOVANIE OTEHOTNENIA + VEŠTENIE tehotenstva, pôrodu a bábätka

NAJOBĽÚBENEJŠIE ODBLOKOVANIE - POSLEDNÉ MIESTO NA APRÍL

Máte problémy s otehotnením? Bojíte sa pôrodu či už bábätko čakáte a chcete vedieť čo vás čaká, čo máte robiť? Veľmi by ste si priali bábätko, všetky lekárske výsledky sú v poriadku, no predsa sa vám nedarí? Pozriem sa na problémy, ktoré máte a pripojím aj triky, ako máte odblokovať negatívnu energiu. Riešenie hľadám v kartách, kde vyveštím blokácie, kde sú zdravotné a psychické nedostatky, či dieťatko v osude máte...

Pokúsim sa aj napojiť na dušu tohto bábätka a jeho odkaz pre vás.

Počas 8.týždňov dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti. Dostanete rady, ako energiami privolať krásne a hlavne zdravé bábätko, ako sa zharmonizovať tak, aby ste boli schopná otehotnieť a porodiť bez veľkých problémov. 

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia vás aj partnera. Taktiež vaše konkrétne otázky na hocijakú tému, ktoré vás zaujímajú.

Spravím a pošlem vám ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

Pošlem vám aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. 

Zaručujem 100% diskrétnosť. Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

VÝKLAD prispôsobujem NAMIERU, preto využívam aj rôzne ďalšie kartičky.

Zaručujem 100% diskrétnosť. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou. Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Po veštení najbližšiu nedeľu začnem s odblokovaním. Pri prvom odblokovaní nabijem pomôcky a pošlem vám 30 dňový kurz manifestácie bábätka. Každý deň dostanete mini úlohy, ktoré zlepšia vaše vibrácie a každú ďalšiu nedeľu po odblokovaní dostávate rôzne bonusíky v podobe rituálov či kartičiek na samoveštenie.

Po odblokovaniach sa 89% klientov cíti trošku unavene,občas plače (pretože sa vyplavuje negatívna energia), iní sa cítia čulo a znovuzrodene. Toto vopred neviem predpovedať, preto je dobré ak budete môcť v nedeľu po odblokovaní (cca po 18h) oddychovať (zapálite len sviečočku a nerobíte moc namáhavé činnosti).

Veštenie je prostredníctvom súkromného Youtube videa, ktoré vidíte len vy + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako po čase napredujete ;)

Dostanete:

+ videoveštenie, kde rozoberieme všetky stagnácie, čo máte robiť a aj to, čo si musíte uvedomiť (kde sú vaše blokácie)

+ odpovede na vaše otázky (pokojne mi ich napíšte, maximálny počet je ale 12 a môžu byť ohľadom rôznych tém, ktoré vás napadnú) 

+ pdf s presným popisom významu kartičiek

+ radami na zmeny

+ anjelskými posolstvami

+ mantrou na 3 mesiace

+ 7xšpeciálna sviečka želania

+ hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik)

+ ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu

+ špeciálne bylinky na očistný kúpeľ

+ 4x papierové srdiečka pre splnenie želaní

+ 30 dňový kurz privolania bábätka

+ 7 účinných rituálikov na prinavrátenie vitality a zdravia

+ pdf kariet ,,Tehotenstva" na vytlačenie

+ PANDORA zlatého anjelika lásky  

+ manifestačná pomôcka na primanifestovanie si bábätka a mnoho ďalšieho!

Kedykoľvek počas týchto dvoch mesiacoch objasňujem otázočky, ktoré máte, pri novom veštení z kariet. Ak by ste niečo zabudli, tak sa nemusíte strachovať, jednoducho to v tomto období vieme pozrieť.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

PS: pred odblokovaním je potrebné navštíviť lekára a vylúčiť neplodnosť. Tento výklad nenahrádza prehliadku u doktora alebo špecialistu.

1 800,00 €