NAJÚČINNEJŠIE ODBLOKOVANIE A VEŠTENIE LÁSKY

NAJOBĽÚBENEJŠIE ODBLOKOVANIE

Chýba vám láska? Váš bývalý partner/ka? Chcete vedieť, čo k vám presne cíti a ako sa veci budú vyvíjať? Neviete si nikoho normálneho nájsť? Máte problém vo vzťahu? Chcete, aby vás konkrétna osoba nadovšetko ľúbila? Chceli by ste konečne mať krásny vzťah plný lásky?

Ak ste si aspoň raz odpovedali na otázočku ÁNO, tak práve toto odblokovanie a veštenie lásky je pre vás!

TOTO ODBLOKOVANIE JE AJ PRE NEZADANÝCH, ROZÍDENÝCH AJ PRE ZADANÝCH. 

Vyveštíme a odblokujeme energetické nánosy, aby ste sa dopracovali k pravej láske, po ktorej z celého srdca túžite. Majte vedľa seba osobu, ktorá vás bude nadovšetko milovať! Zaslúžite si to a pri tomto špeciálnom veštení s odblokovaním pozrieme, ako na to ;)

Počas 8. týždňov dostanete rady, ako opäť prinavrátiť lásku a zlepšiť si vibrácie, aby ste si primanifestovali taký vzťah, aký chcete.

Špeciálne video veštenie prebieha tak, že mi napíšete váš problém, vaše (a jeho/jej) meno, dátum narodenia vás (a jeho/jej) a vaše konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma - nemusí sa to týkať len vzťahov a lásky).

Ja video vytvorím v pokoji a prepošlem vám ho na e-mailík, spolu s pdf významom kariet, ktoré počas výkladu vyšli a mantrou, ktorá vám pomôže napredovať. Výhoda tohto video veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Na veštenie využijem, rôzne druhy kartičiek, pre ucelený výklad. K tomuto špeciálnemu vešteniu pozerám aj minulé životy a karmu.

Po veštení najbližšiu nedeľu začnem s odblokovaním. Pri prvom odblokovaní nabijem pomôcky a pošlem vám 30 dňový kurz prinavrátenia lásky. Každý deň dostanete mini úlohy, ktoré zlepšia vaše vibrácie a každú ďalšiu nedeľu po odblokovaní dostávate rôzne bonusíky v podobe rituálov či kartičiek na samoveštenie.

Pomôcky a odblokovania sú založené na princípe elementov: VODY (očistné bylinky do vody), VZDUCHU (špeciálna vôňa), OHŇA (manifestačná sviečka) a ZEME s kovom (špeciálne náramky + listy).

Spravím a pošlem vám ochranný hematitový náramok a náramok s Pandora anjelom lásky, ktorý je dôležité potom pri rituáliku zahrabať, aby ste sa zbavili negatívnych energií (ŽIVEL ZEM A KOV).

Pošlem vám aj ručne robené manifestačné srdiečkové sviečky, ktoré tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Každú nedeľu zapáľte túto sviečočku okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť a potom mi pošlite, ako dohorela a ja vám z nej zadarmo vyveštím (ŽIVEL OHEŇ).

Pre element vzduchu využívam manifestáciu pomocou vône. Dostanete špeciálny flakón s vôňou, ktorú môžete používať po dobu odblokovania. Tým sa naciťujete na novú osobu, ktorá si vie privolať lásku a veci, po ktorých túži (ŽIVEL VZDUCH).

Na záhradke si pestujem bylinky, ktoré si sama suším a vytváram z nich očistné zmesky na kúpeľ (ŽIVEL VODA).Ten radím spravím po odblokovaní.

Po odblokovaniach sa totiž 89% klientiek cíti trošku unavene,občas plače (pretože sa vyplavuje negatívna energia), iné sa cítia čulo a znovuzrodene. Toto vopred neviem predpovedať, preto je dobré ak budete môcť v nedeľu po odblokovaní (cca po 18h) oddychovať (zapálite len sviečočku a nerobíte moc namáhavé činnosti).

Veštenie je prostredníctvom súkromného Youtube videa, ktoré vidíte len vy + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako po čase napredujete ;)

Dostanete:

+ videoveštenie, kde rozoberieme všetky stagnácie, čo máte robiť a aj to, čo si musíte uvedomiť (kde sú vaše blokácie)

+ odpovede na vaše otázky (pokojne mi ich napíšte, maximálny počet je ale 12 a môžu byť ohľadom rôznych tém, ktoré vás napadnú) 

+ pdf s presným popisom významu kartičiek

+ radami na zmeny

+ anjelskými posolstvami

+ mantrou na 3 mesiace

+ hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik)

+ ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu

+ špeciálne bylinky na očistný kúpeľ

+ papierové srdiečka pre splnenie želaní

+ 30 dňový kurz lásky

+ 7 účinných rituálikov na prinavrátenie lásky a sebavedomia

+ pdf kariet ,,Čo k vám cíti" na vytlačenie

+ 7 manifestačných sviečok

+ manifestačná pomôcka na primanifestovanie si toho, čo chcete a mnoho ďalšieho!

+ PANDORA zlatého anjelika lásky 

Kedykoľvek počas týchto dvoch mesiacoch objasňujem otázočky, ktoré máte, pri novom veštení z kariet. Ak by ste niečo zabudli, tak sa nemusíte strachovať, jednoducho to v tomto období vieme pozrieť.

PRI DODRŽANÍ RÁD GARANTUJEM VÝSLEDOK!

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

2 500,00 €