VIP PROGRAM - ROČNÉ ODBLOKOVANIE VŠETKÝCH OBLASTÍ A 12 MESAČNY KOUČING

NOVINKA!

Mnohé z vás chcete, aby som vám hlbšie pomohla a túžite po kombinácií koučovania a odblokovania. Preto som vytvorila tento nový program, ktorý naozaj je len pre tie, ktoré chcú radikálne zmeniť svoj život a primanifestovať si lásku, prosperitu, lepšie zdravie a celkovo chcú napredovať pod mojim vedením.

Celý tento VIP program je založený na dvoch častiach. Začíname odblokovaním, ktoré spočíta v hĺbkovej analýze vášho vzťahu/ problému z kartičiek. Pozrieme sa na minulé životy, prítomné blokácie ale aj to, čo máte spraviť, aby ste veci zlepšili. Dostanete video, kde vám veštím a k tomuto videu sa budete vedieť kedykoľvek vracať aj počas rokov.

Najbližšiu nedeľu vám spravím prvé odblokovanie a dobijem pomôcky, ktoré budete potrebovať na ďalšie odblokovania. Vypracujem vám špeciálny program na zlepšenia vašej energie a privolania toho, čo chcete (pozor! nerobím čiernu mágiu a neblbnem žiadnu inú osobu).

Spolu spravíme 8 odblokovaní - treba si každú nedeľu nájsť čas na zapálenie špeciálnej manifestačnej sviečky, ktorú vám pošlem a vykúpanie sa v bylinkách, ktoré vám vytvorím. Pri odblokovaní sa môžete cítiť unavene, lebo z vás odchádzajú negatívne energetické nánosy. 

Každý mesiac sa stretneme (online alebo osobne) a prediskutujeme to, čo vás trápi, na čom by ste chceli zapracovať. Po koučingu s kartičkami vám vypracujem špeciálny plán na daný mesiac, aby ste si doriešili to, čo vás ešte ťaží na duši.

V prípade otázok som tu pre vás :)

Dominika

3 600,00 € 5 100,00 €