VIP ŠPECIÁLNE ODBLOKOVANIE URIEKNUTIA, KARMICKÝCH BLOKÁCIÍ (LÁSKY, ZDRAVIA A PROSPERITY)

30 DNÍ ODBLOKOVANIA A REŠTARTU ŽIVOTA

Chýba vám láska? Cítite stagnácie v zdraví či sa vám nedarí? Chcete vedieť, ako sa veci budú vyvíjať a čo máte robiť, aby všetko dopadlo vo váš prospech? Neviete si nikoho normálneho nájsť a chýba vám láska? Máte problém vo vzťahu? Chcete, aby vás konkrétna osoba nadovšetko ľúbila? Chceli by ste konečne mať krásny vzťah plný lásky, budiť sa šťastný a mať aj peniažky?

Trpíte urieknutím či karmou? Aj toto vieme spoločne odblokovať.

Pomohla som tisíckam ľudí a rada pomôžem aj vám! :)

Vyveštíme a odblokujeme energetické nánosy, aby ste sa dopracovali k pravej láske, po ktorej z celého srdca túžite. Majte vedľa seba osobu, ktorá vás bude nadovšetko milovať! Zaslúžite si to a pri tomto špeciálnom veštení s odblokovaním pozrieme, ako na to ;)

Počas 4 týždňov dostanete rady, ako opäť prinavrátiť lásku, zdravie a prosperitu a zlepšiť si vibrácie, aby ste si primanifestovali taký život, aký chcete.

Špeciálne video veštenie prebieha tak, že mi napíšete váš problém, vaše (a jeho/jej) meno, dátum narodenia vás (a jeho/jej) a vaše konkrétne otázky (hocičo, čo vás zaujíma a nie je v rozpore s podmienkami). V prípade, že preferujete osobné stretnutie, vieme sa stretnúť v čajovni Epicure v NR.

Počas veštenia nahrám video a prepošlem vám ho na e-mailík, spolu s pdf významom kariet, ktoré počas výkladu vyšli a mantrou, ktorá vám pomôže napredovať. Výhoda tohto video veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Na veštenie využijem, rôzne druhy kartičiek, pre ucelený výklad. K tomuto špeciálnemu vešteniu pozerám aj minulé životy a karmu.

Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok.

Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú manifestačnú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť.

VÝKLAD prispôsobujem NAMIERU, preto využívam aj rôzne ďalšie kartičky.

Zaručujem 100% diskrétnosť. Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou. Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Po veštení najbližšiu nedeľu začnem s odblokovaním. Pri prvom odblokovaní nabijem pomôcky a pošlem vám 30 dňový kurz prinavrátenia lásky. Každý deň dostanete mini úlohy, ktoré zlepšia vaše vibrácie a každú ďalšiu nedeľu po odblokovaní dostávate rôzne bonusíky v podobe rituálov či kartičiek na samoveštenie.

Po odblokovaniach sa 79% klientov cíti trošku unavene,občas plače (pretože sa vyplavuje negatívna energia), iní sa cítia čulo a znovuzrodene. Toto vopred neviem predpovedať, preto je dobré ak budete môcť v nedeľu po odblokovaní (cca po 18h) oddychovať (zapálite len sviečočku a nerobíte moc namáhavé činnosti).

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Veštenie je prostredníctvom súkromného Youtube videa, ktoré vidíte len vy + pdf významov kariet a rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času a 100% sústredenie. Vždy ma môžete skontaktovať, aj po veštení, v prípade nejasností alebo ako po čase napredujete ;)

Pri videoveštení bez osobného stretnutia je maximálny počet otázok 7. Pri osobnom stretnutí je to 1 hodina aj 30 minút rozprávania sa.

Čo povedali klientky:

,,Dominika mi neskutočne pomohla a určite jej odblokovanie odporúčam. Pomohla mi nájsť samú seba." Darinka

,,Takú transformáciu som nikdy v živote nezažila. Nepoznám lepšiu vešticu/koučku, akou je Dominika." Silvia

,,Perfektné! Všetko sedelo a výkladíku rozumiem, Čím viac ho pozerám, tým viac nových súvislostí nachádzam." Lenka

Teším sa na vás a v prípade otázok sa ma pokojne spýtajte na pravavestba@gmail.com

S láskou

Dominika

650,00 € 890,00 €