VIDEO VEŠTENIE NA E-MAIL

NAJOBĽÚBENEJŠIA PONUKA

Ak máte radi pokoj a videá, odporúčam vám toto veštenie, pri ktorom na e-mail dostanete link na vaše video s odpoveďami na otázky (nikto iný naň nebude mať prístup, len vy) a viete si ho kedykoľvek pozrieť. 

Veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše konkrétne otázky (alebo otázku). Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Komplexné veštenia mapujú toho viac. Rozdiel medzi e-mailovým a video veštením je, že video veštenie bude vo formáte videa a e-mailové veštenie je vo forme písanej, v pdf/ word.

Ak chcete vedieť o týchto veštbách podrobnosti, poprosím prekliknite tu:

Komplexné veštenie všetkých oblastí

Veštenie lásky + 3 otázky

Veštenie financií + 3 otázky

Veštenie zdravia + 3 otázky

Veštenie na 1 konkrétnu otázku

Veštenie na jednu otázku (alebo aj ostatné 3 konkrétne otázky) musia byť konkrétne a má sa na ne dať odpovedať ÁNO/NIE. Nepozerám v rámci jednej otázky celú lásku, zdravie, prácu či financie, preto je nutné si vybrať z hornejších možností.

Veštenie pozerám do 8 dní od prijatia platby. Ak chcete veštenie skôr treba si zarezervovať urgentné veštenie za príplatok ;)

Ku každému tomuto vešteniu posielam aj náramok s hematitovým srdiečkom (pre pánov s hematitovým krížikom). Stačí nadiktovať adresu kam, údaje nezneužívam a príde v diskrétnej obálke.

Vyberte si variant:

Cena od 10,00 € 40,00 €