Veštenie na konkrétnu otázku do 48h - NALKA

VEŠTENIE NALKA

Máte len jednu konkrétnu otázku (poprípade viac), ktorú/é by ste chceli zodpovedať? Chceli by ste ich mať zodpovedané skôr?

Tak potom moja kamarátka a veštica Nalka vám vašu otázočku pozrie. Bohužiaľ, ja už sa venujem odblokovaniam a kvôli vyťaženosti nemám toľko času, no Nalka je skvelá a mnohí mi píšete, ako si ju neviete vynachváliť, za čo som veľmi vďačná. Aj ja osobne ju odporúčam, ak máte otázočku, ktorú chcete čo najskôr zodpovedať, aby vás už neťažila.

PRE KOHO JE TOTO VEŠTENIE NA KONKRÉTNU OTÁZKU VHODNÉ?

  • Ak máte radi pokoj a čítanie.
  • Ak sa radi zamýšľate nad vecami.
  • Ak máte jednu konkrétnu otázku, na ktorú sa dá odpovedať aj áno/nie (nepozeráme ani jedna smrť, zdravie celej rodiny, čo sa udeje za celý rok, lotériu)...
  • Prajete si energetické čítanie vášho vzťahu, práce, financií, zdravia alebo lásky (poprípade všetkých oblastí, dá sa objednať aj veštenie viacerých oblastí).
  • Ak chcete predvídať udalosti a pochopiť energie, ktoré sa vám dejú.

Veštenie prebieha tak, že NALKE pošlem vaše meno, dátum narodenia a vašu konkrétnu otázku. Očistí všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádza na výklad + fotky z veštenia. Ten vám pošle na váš e-mailík a vždy ju v prípade nejasností môžete skontaktovať.

Obe dodržujeme etický kódex a diskrétnosť, takže sa nemusíte báť. Nalka dostáva len vaše meno, e-mail a dátum narodenia (poprípade mená a dátumy ľudí, na ktorých sa pýtate)+ otázočku, ktorú chcete vyveštiť, aby nedošlo k zneužitiu údajov cudzou osobou.

Veštenie jednej otázky (do 48hodín)

  • dostanete pdf s opisom odpovede vašej otázočky z tarotu na minimálne 1 A4
  • Nalka vám pozrie aj jednu kartičku z anjelských kariet
  • dostanete fotky z veštenia.
  • dostanete mantru na tri mesiace.

Ku každému tomuto vešteniu posielam ZADARMO aj náramok s hematitovým srdiečkom (pre pánov s hematitovým krížikom). Náramok pošlem automaticky, údaje nezneužívam a príde v diskrétnej obálke. Ak o náramok nemáte záujem, vyplňte do formulára ako adresu XXX.

ZADARMO dostanete aj tri rituáliky pre zlepšenie vašej lásky, financií a zdravia.

ZADARMO vám Nalka pošle aj anjelské posolstvá na daný mesiac.

Tešíme sa obe na vás :)

Vaše Domi a Nalka

40,00 €