Veštenie na konkrétnu otázku

K TOMU NÁRAMOK Z HEMATITU ZADARMO!

Máte len jednu konkrétnu otázku (poprípade viac), ktorú/é by ste chceli zodpovedať?

Pozriem vám to v tomto veštení :)

Očistím si cigánske, tarotové a anjelské karty. Dostanete odpoveď cez:

1.Cigánsku kartu, kde priblížim situáciu a energiu

2.Tarotovú kartu, kde doplním, čo ešte máte čakať

3.Anjelskú/orákulovú kartičku, podľa potreby, aby ste dostali ucelené posolstvo a odpoveď.

Po veštení dostanete video+pdf s významom anjelskej kartičky/posolstva pre vás. Podľa výkladu volím aj ďalšie kartičky, ktoré vám jasnejšie zodpovedajú na to, čo vás trápi.

Toto veštenie je vhodné pre konkrétne otázky, nepozerám v rámci neho výklad celej budúcnosti a príliš všeobecné otázočky (napríklad zdravie rodiny). Na otázku by sa malo dať odpovedať jasne, ÁNO alebo NIE.

K vešteniu posielam aj ZADARMO náramok s hematitovým srdiečkom (pre pánov s hematitovým krížikom). Stačí nadiktovať adresu kam, údaje nezneužívam a príde v diskrétnej obálke (neposielam náramok bez súhlasu, beriem ohľad na 100% diskrétnosť ;). 

Veštenie pozerám do 8 pracovných dní od prijatia platby. Ak chcete veštenie skôr treba si zarezervovať urgentné veštenie za príplatok, to vám pozriem do 48hodín od prijatia platby/ak mi pošlete potvrdenie, aj skôr ;) 

Teším sa na výklad s vami a ak nie je niečo jasné, pokojne sa spýtajte ;)

Dá sa platiť aj cez Paypal či poštovou poukážkou. V prípade, že nechcete vypĺňať vašu adresu, tak si ju pokojne vymyslite, aj tel. číslo, údaje sú len kvôli systému, nezneužívam ich.

Veštenie je do 8 pracovných dní. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné veštenie. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

Vyberte si variant:

Cena od 20,00 €
Please select variants first