VEĽKÉ VEŠTENIE MINULÝCH ŽIVOTOV

REGRESNÁ TERAPIA

Zaujíma vás, čím ste boli v minulých životoch? Chceli by ste vedieť, čím bola vaša láska, rodič alebo človek, s ktorým máte nejaký špecifický vzťah (ktorý cítite, že je karmický) vo vašom živote v minulosti?

Máte traumy a strachy, ktoré nemajú logické opodstatnenie? Páčia sa vám nejaké miesta, na ktorých máte pocit, že ste už boli? Opakuje sa vám dookola konkrétna situácia? 

Na všetky tieto alebo aj viac otázok nájdeme odpovede v kartách ;) Môžete si ešte premyslieť aj konkrétne otázočky, ktoré vás trápia a nemusia sa týkať minulých životov. Počet otázok pri klasickom odblokovaní je 4, pri urgentnejšom veštení do 3 dní je to 5 otázok a pri urgentnom VIP odblokovaní do 28 hodín je 8 otázok.

Čo pozrieme?

1. Výklad minulosti a minulých životov z tarotu.

2. Výklad minulosti komplexne cez cigánske kartičky.

3. Veštenie prekážky, čo máte pochopiť, aby ste neopakovali rovnaké chyby a doriešili si karmu.

4. Vyveštíme vašu minulosť z orákulových kariet minulého života.

5. Pozrieme sa na rady orákula, čo máte si uvedomiť.

6. Pozrieme vašu lásku, a výklad troch kariet na minulosť, prítomnosť a budúcnosť.

7. Vyveštím vám a pošlem aj presný význam kartičky egyptského tarotu lásky, ktorý odhalí blokácie a pomocou otázok a mantry vám pomôže dospieť do milujúceho partnerstva.

8. Vyveštím vám karmu zdravia, aký orgán ste mali v minulosti zablokovaný (ktorý môže aj teraz občas bolieť, najmä ak vás postrelili) a na aký si máte dať pozor teraz.

9. Pozrieme vaše minulé povolanie (ak kartičky už neodpovedali) a na čo sa máte teraz pripraviť v rámci práce.

10. Pozrieme sa na vaše  otázočky, ktoré môžu byť hocijaké. Počet otázok pri klasickom odblokovaní je 4, pri urgentnejšom veštení do 3 dní je to 5 otázok a pri urgentnom VIP odblokovaní do 28 hodín je 8 otázok.

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 89% percent klientov potvrdilo, že sa im do 3 mesiacov ich túžba splnila.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Môžete si vybrať z druhov odblokovania:

1. odblokovanie vo forme súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 4 konkrétne otázky) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + pdf s anjelskými posolstvami na daný mesiac+ mantra na 3 mesiace + modlitba+ 1 RITUÁL NA PRITIAHNUTIE ŠŤASTIA, LÁSKY A PROSPERITY + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik).

2. odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa do 3 dní (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 5 konkrétnych otázok ) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + 7 RITUÁLOV podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + 30 dňový kurz podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie.

3. VIP odblokovanie vo forme urgentného súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem 8 konkrétnych otázok ) + video z veštenia (aby ste sa vešteniu vedeli vrátiť) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie)  + 7 RITUÁLOV podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + astrologicko-numerologický rozbor vášho dátumu narodenia + 30 dňový kurz vyladenia energie, podľa vlastného výberu (láska, prosperita alebo zdravie) + špeciálna soľ, na očisťujúci kúpeľ + VIP videomanifestácia vašich prianí, ktoré si chcete privolať + špeciálna sviečka želania + hematitový ochranný náramok (srdiečko/krížik) + vydymovač negatívnej energie + ochranný náramok z ruženínu, ónyxu alebo indiánskeho achátu, podľa vlastného výberu.

Videoveštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (potvrdenia platby). Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné video veštenie do 3 dní alebo 28 hodín.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first