VEĽKÉ VEŠTENIE MINULÝCH ŽIVOTOV

REGRESNÁ TERAPIA

Zaujíma vás, čím ste boli v minulých životoch? Chceli by ste vedieť, čím bola vaša láska, rodič alebo človek, s ktorým máte nejaký špecifický vzťah (ktorý cítite, že je karmický) vo vašom živote v minulosti?

Máte traumy a strachy, ktoré nemajú logické opodstatnenie? Páčia sa vám nejaké miesta, na ktorých máte pocit, že ste už boli? Opakuje sa vám dookola konkrétna situácia? 

Na všetky tieto alebo aj viac otázok nájdeme odpovede v kartách ;)

Čo pozrieme?

1.Výklad minulosti a minulých životov z tarotu.

2.Výklad minulosti komplexne cez cigánske kartičky.

3.Veštenie prekážky, čo máte pochopiť, aby ste neopakovali rovnaké chyby a doriešili si karmu.

4.Vyveštíme vašu minulosť z orákulových kariet minulého života.

5.Pozrieme sa na rady orákula, čo máte si uvedomiť.

6.Pozrieme vašu lásku, a výklad troch kariet na minulosť, prítomnosť a budúcnosť.

7.Vyveštím vám a pošlem aj presný význam kartičky egyptského tarotu lásky, ktorý odhalí blokácie a pomocou otázok a mantry vám pomôže dospieť do milujúceho partnerstva.

8.Vyveštím vám karmu zdravia, aký orgán ste mali v minulosti zablokovaný (ktorý môže aj teraz občas bolieť, najmä ak vás postrelili) a na aký si máte dať pozor teraz.

9.Pozrieme vaše minulé povolanie (ak kartičky už neodpovedali) a na čo sa máte teraz pripraviť v rámci práce.

10.Pozrieme sa na vaše 4 otázočky, ktoré môžu byť hocijaké, no malo by sa na ne dať odpovedať ÁNO/NIE..

11. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list lásky pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám ZADARMO aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

PS: Veštenie je prostredníctvom videa, pdf významov kariet + rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň veľa času. Aj po tomto odblokovaní mi môžete hocikedy písať, som tu pre vás :)

PS2: Rozhodla som sa, že pri urgentných odblokovaniach do 3 dní alebo do 28 hodín vám ako prejav vďaky pošlem krásnu krabičku plnú pomôcok na kurz ako darček.

PS3: Ak si objednáte urgentné veštenie do 28 hodín, tak ako darček dostávate sadu na Očistenie domova od negatívnej energie.   

Veštenie je do 8 pracovných dní. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné veštenie do 3 dní alebo 28 hodín. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie. Pri objednaní urgentného veštenia do 3 dní alebo 28 hodín dostávate aj kurz lásky, prosperity alebo zdravia zadarmo.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first