VEŠTENIE JEDNEJ KONKRÉTNEJ OTÁZKY A JEDNO ODBLOKOVANIE

OCHRANNÝ NÁRAMOK A MANIFESTAČNÁ SVIEČKA ZADARMO

Trápite sa v láske, v zdraví či v práci? Niečo ťaží vašu dušu a chceli by ste konečne odpoveď, nech sa viete posunúť ďalej? Zaujíma vás, čo máte zmeniť, aké kroky je najlepšie podniknúť? Tak práve pre vás je toto veštenie na konkrétnu otázku:)

Veľmi ste ma prosili, či opäť nebudú možné klasické video veštenia aj odo mňa, preto som sa rozhodla ich opäť zaradiť do ponuky s tým, že k nemu spravím aj jedno odblokovanie. Výhoda tohto je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Pri tomto veštení pozriem vašu konkrétnu otázku. Čím totiž konkrétnejšia otázka, tým konkrétnejšia bude aj odpoveď.

Výklady točím na video, aby ste sa k odpovediam vždy vedeli navrátiť. Vašu otázočku pozriem z tarotových, cigánskych, orákulových a anjelských kariet dopodrobna.

ZADARMO, ako bonus dostávate ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika na adresu. 

ZADARMO spravím v nedeľu za vás modlitbu a pošlem vám bylinkovú manifestačnú sviečku želaní z rituáliku.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Spravím vám aj odblokovanie a modlitbu v nedeľu, aby sa vám očistila energia a z modlitby vám pošlem manifestačnú čajovú sviečočku, ktorú môžete zapáliť ďalšiu nedeľu a niečo pekné si želať.

Upozorňujem ešte, že cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke a v nedeľu odblokovaniam.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €