1x ŠPECIÁLNE VEŠTENIE JEDNEJ KONKRÉTNEJ OTÁZKY A JEDNO ODBLOKOVANIE

OCHRANNÝ NÁRAMOK A MANIFESTAČNÁ SVIEČKA ZADARMO

Trápite sa v láske, v zdraví či v práci? Niečo ťaží vašu dušu a chceli by ste konečne odpoveď, nech sa viete posunúť ďalej? Zaujíma vás, čo máte zmeniť, aké kroky je najlepšie podniknúť? Tak práve pre vás je toto veštenie na konkrétnu otázku:)

Veľmi ste ma prosili, či opäť nebudú možné klasické video veštenia aj odo mňa, preto som sa rozhodla ich opäť zaradiť do ponuky s tým, že k nemu spravím aj jedno odblokovanie. Výhoda tohto je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Pri tomto veštení pozriem vašu konkrétnu otázku. Čím totiž konkrétnejšia otázka, tým konkrétnejšia bude aj odpoveď.

Výklady točím na video, aby ste sa k odpovediam vždy vedeli navrátiť. Vašu otázočku pozriem z tarotových, cigánskych, orákulových a anjelských kariet dopodrobna.

Spravím vám aj odblokovanie a modlitbu v nedeľu, aby sa vám očistila energia a z modlitby vám pošlem manifestačnú sviečočku, ktorú môžete zapáliť ďalšiu nedeľu a niečo pekné si želať. Vytvorím vám aj ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika, ktorý vás ochráni pred negativitou z okolia. 

ZADARMO dostanete mantru na mieru.

ZADARMO pridám aj rituálik na splnenie vašej túžby.

ZADARMO vám pridám aj skrátenú verziu 30 dňového kurzu vyladenia energií.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Upozorňujem ešte, že cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke a v nedeľu odblokovaniam.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 159,00 €