VEŠTENIE KONKRÉTNYCH OTÁZOK

SVIEČKA ŽELANÍ A HEMATITOVÝ NÁRAMOK ZADARMO!

Veľmi ste ma prosili, či opäť nebudú možné klasické video veštenia aj odo mňa, preto som sa rozhodla ich opäť zaradiť do ponuky. Výhoda tohto veštenia je, že sa mu kedykoľvek počas roka/rokov viete vrátiť, znovu načerpať radu a pochopiť udalosti, ktoré sa vám dejú.

Pri tomto veštení pozriem vaše konkrétne otázočky, ktoré vás trápia (bolo by dobré, aby sa na ne dalo odpovedať ÁNO/NIE) a nájdeme riešenie. Čím totiž konkrétnejšia otázka, tým konkrétnejšia bude aj odpoveď.

Výklady točím na video, aby ste sa k odpovediam vždy vedeli navrátiť. Vaše otázočky pozriem z tarotových, cigánskych, orákulových a anjelských kariet dopodrobna.

ZADARMO, ako bonus dostávate ochranný náramok z hematitového srdiečka alebo krížika na adresu. 

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Ako darček k vešteniu posielam aj ochranné bio bylinky (z mojej záhradky) do kúpeľa. Sáčik vložte niektorý piatok alebo nedeľu do vane alebo lavóra, nasypte 1 kg soli a okúpte sa/nohy aspoň 10 minút. Potom sa osprchujte.

ZADARMO posielam aj hematitový náramočik, ktorý vás cca 2 mesiace chráni pred negatívnou energiou (akonáhle je vo vašom okolí viac zla, skôr odpadne a potom sa už nedáva na ruku).

Navyše si vás zapíšem aj na modlitbu v nedeľu, aby sa vám očistila energia.

Toto veštenie je do 7 pracovných dňa od prijatia platby (cez víkend neveštím ale venujem sa rodinke), no pre stálych klientov sa snažím odpovedať čím skôr.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 50,00 €