Koučing

UŽ LEN URGENT ALEBO DLHODOBÍ KLIENTI

Kvôli veľkej pracovnej vyťaženosti beriem teraz už len stálych klientov a urgentný koučing.

Ozývajú sa mi klientky a klienti, ktorým veštenie a rozhovor so mnou veľmi pomáha a chceli by sa so mnou skontaktovať častejšie, než za 3 mesiace (nemôžu sa veštiť tie isté veci bez časového odstupu). Chápem to a som rada, že im môžem byť oporou.

Každý z nás sa raz za čas dostane do ťažkého obdobia, kedy jeho duša nevie čo robiť. Toto obdobie sa však dá pekne prekonať, ak je tu osoba, na ktorú sa viete spoľahnúť a ktorá vás vie usmerniť tak, ako by to chcelo vaše vnútorné ja.

Blízke osoby majú tú nevýhodu, že vždy dostanete ich vnútorný pohľad na vec, nevedia bez citového zafarbenia povedať to, čo je pre vás vhodné a budú vás posudzovať. Preto vhodnou osobou môže byť kňaz, psychológ alebo aj kouč.

Neveriaci ľudia, alebo osoby, ktoré majú problém, ktorý by cirkev odcudzovala, často nechcú voliť psychológov, kde by bol záznam o navštevovaní psychológa, poprípade daný problém nie je taký veľký.

Kouč má tú výhodu, že si sedenia viete prispôsobiť podľa seba, svojich potrieb. Nájde s vami vašu najideálnejšiu cestu životom, aby ste vy boli šťastnými.

Veštecké koučovanie je typ koučovania pri ktorom pomáham klientovi nachádzať súvislosti v jeho živote a tým ho motivovať k tomu, aby dosiahol to, čo chce.

Pri klasickom výklade z kariet to funguje tak, že sa mi nepotrebujete zdôverovať a väčšinu času hovorím ja, to čo vidím v kartách. Veštecký koučing využíva na pomoc veštecké karty, ktoré môžu byť cigánske, tarotové, anjelské alebo orákulové. Od klasického veštenia sa líši tým, že som hlavne vo funkcií nezávislého poradcu, naslúchača, ktorý si najskôr vypočuje váš problém a potom spoločne hľadáme riešenia. Keď je problém podvedomí, karty vedia pomôcť.

V dohodnutý deň a hodinu vám zavolám na vami zadané číslo alebo na Skype, alebo osobne. Ak žijete v zahraničí, voláte vy mne alebo sa môžeme dohodnúť na veštenie cez Whats-up či Skype.

Po koučingu vám vypracujem úlohu/úlohy, ktoré pošlem na e-mail, ktorú za ten mesiac budete plniť, aby sa vaša situácia zlepšila.

Mám skvelé žienky, ktoré koučujem každý mesiac. Je teda možná aj dlhodobejšia spolupráca či koučing cez e-mail v prípade záujmu o veštenia na viacero mesiacov (zvýhodnené ceny). Sú tam aj iné bonusy (náramky a darčeky na meniny/narodeniny, diár pri 12 mesačnom koučovaní).

Splňte si svoje sny a nájdite usmernenie vo vašom živote;)

Vyberte si variant:

Cena od 70,00 €