VEĽKÝ VÝKLAD ZDRAVIA A ČAKIER

Odblokovanie zdravia a liečenia čakier

Máte problémy s kondíciou? Necítite sa vo svojej koži dobre? Opakujú sa vám stále tie isté zdravotné problémy? Ťažko naberáte hoci len štipku energie na prácu? Necítite radosť? Neustále sa cítite byť unavený, aj keď spíte viac ako 7h?

Sama som si prešla veľmi náročným obdobím, kedy som bojovala s vyhorením, neuveriteľnými kŕčmi v bruchu, ťažkou 2 mesačnou chrípkou, nadváhou a alergiami. Moje rady vás dajú dokopy ;) Garantujem spokojnosť pri dodržaní mojich rád aspoň počas 2 mesiacov. 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti. Pozriem a na tieto blokácie. 

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 4 konkrétne otázky. Taktiež alergény a aký orgán cítite mať oslabený. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Veštenie a konzultácia prebieha:

1. Výkladom na zdravie z cigánskych kariet (minulosť, prítomnosť a budúcnosť).

2. Výkladom na zdravie z tarotových kariet (minulosť, prítomnosť a budúcnosť).

3. Výkladom na blokáciu z orákula, z tarotu a z cigánskej karty.

4. Rady anjelov na túto situáciu, čo máte robiť a uvedomiť si.

5. Rada Panny Márie, ktorú vám spolu s ostatnými radami anjelov aj pošlem v pdf podobe v originálnom znení, aby ste odhalili možno aj viac vecí, ktoré si ešte neuvedomujete.

6. Veštenie na zdravie a konkrétny oslabený orgán. Pošlem vám k tomu aj mantru na zdravie, ktorú je dobré si čítať každý deň, až po dobu 3 mesiacov.

7. Veštenie na čakry a pdf plániku a rád, ako tie čakry očistíte a vyladíte, aby ste sa cítili lepšie.

8. Spravím vám výklad z kartičiek energie, čo si máte uvedomiť, aby ste prekonali stagnáciu.

9. Výklad cez kartičky ,,Anjelska terapia", kde doplním aj radu, ako si energiu vyladiť.

10. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

11. Pozrieme sa na vaše 4 konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi pozreli

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list zdravia pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím a pošlem vám ZADARMO ochranný hematitový náramok. Pre dámy so srdiečkom a pre pánov s krížikom. Hematit je veľmi silný a pohlcuje negatívnu energiu. Preto sa neodporúča nosiť viac ako 2 mesiace a ak spadne z ruky, už sa znovu nenasadzuje, treba ho zahodiť alebo zakopať do zeme.

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca. Jednu nedeľu ju zapáľte okolo 17-18h a niečo pekné si želajte, precíťte tie pocity, ktoré chcete zažívať. Nechajte sviečku dohorieť. 89% percent klientov potvrdilo, že sa im do 3 mesiacov ich túžba splnila.

Ďalší bonus sú ZADARMO mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :)

Množstvo spokojných recenzií a skúsenosti mojich klientov nájdete tu:

https://www.pravavestba.sk/referencie/ - stačí preklikať, na Instagram zverejňujem aj e-mailíky, samozrejme diskrétne, bez mena osoby a jej/jeho príbehu ;)

Môžete si vybrať z druhov odblokovania:

1. odblokovanie vo forme súkromného videa (kde všetko vysvetlím a zodpoviem otázky) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba +1 RITUÁL NA PRITIAHNUTIE ŠŤASTIA,LÁSKY A PROSPERITY.

2. odblokovanie vo forme telefonátu (kde všetko vysvetlím a zodpoviem otázky) + video z veštenia (aby ste sa vešteniu vedeli vrátiť) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + kartičky zdravia + 7 rituálov privolania vitality a liečenia čakier + astrologicko-numerologický rozbor vášho dátumu narodenia .

3. odblokovanie vo forme urgentného videoveštenia (kde všetko vysvetlím a zodpoviem otázky) + video z veštenia (aby ste sa vešteniu vedeli vrátiť) + pdf s presným popisom významu kartičiek + radami na zmeny + anjelskými posolstvami + mantra na 3 mesiace + modlitba + 30 dňový kurz + kartičky zdravia + 7 rituálov privolania vitality a liečenia čakier + astrologicko-numerologický rozbor.

Videoveštenie je do 8 pracovných dní od prijatia platby (potvrdenia platby). Telefonické veštenie je do 3 pracovných dní od prijatia platby. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné video veštenie do 28 hodín. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

Teším sa na vás :)

S láskou

Domi - Pravá veštba

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first