Odblokovanie zdravia a liečenia čakier

ŠPECIÁLNA PONUKA!

Máte problémy s kondíciou? Necítite sa vo svojej koži dobre? Opakujú sa vám stále tie isté zdravotné problémy? Ťažko naberáte hoci len štipku energie na prácu? Necítite radosť? Neustále sa cítite byť unavený, aj keď spíte viac ako 7h?

Pozriem a na tieto blokácie. Sama som si prešla veľmi náročným obdobím, kedy som bojovala s vyhorením a stopku mi dala až veľmi silná, niekoľkomesačná chrípka. Moje rady vás dajú dokopy ;)

Garantujem spokojnosť pri dodržaní mojich rád aspoň počas 2 mesiacov.

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 3 konkrétne otázky. Taktiež alergény a aký orgán cítite mať oslabený. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Veštenie a konzultácia prebieha:

1. Výkladom na zdravie z cigánskych kariet (minulosť, prítomnosť a budúcnosť)

2. Výkladom na zdravie z tarotových kariet (minulosť, prítomnosť a budúcnosť)

3. Výkladom na blokáciu z orákula, z tarotu a z cigánskej karty

4. Rady anjelov na túto situáciu

5. Rada Panny Márie

6. Veštenie na zdravie a mantra na zdravie

7. Veštenie na čakry 

8. Vypracovanie plániku a rád, ako tie čakry očistíte a vyladíte, aby ste sa cítili lepšie

9.Výklad z troch cigánskych kariet (minulosť, prítomnosť, budúcnosť) na vývoj vášho zdravia do konca roka

10. Veštenie na vaše tri konkrétne otázky

11.Spravím vám aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete tu: https://www.sashe.sk/pravavestba

12.Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca.

13.Dostanete VIP prístup k môjmu súkromnému messingeru, kde odpovedám na vaše ďalšie otázky do 3 dní.

14.Okrem toho dostanete 30 dňový program ANO, ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete jednu úlohu, ktorú keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

15.A po tomto veštení na e-mail máte ešte v cene 10 minútovú telefonickú konzultáciu, pri ktorej dovysvetľujem prípadné nejasnosti.

Do správy pridajte email (na ktorý potvrdím termín), nech viem, od koho platba pochádza.

Hneď ako obdržím platbu, tak vám napíšem a potvrdíme záväzne dátum. Neberte to, prosím, ako nedôveru, ale veštím len po zaplatení / poprípade odporúčam vyskúšať portál jaspravim.sk kde inzerujem tiež svoje služby pod menom https://www.jaspravim.sk/profil/pravavestba.

Dá sa platiť aj cez Paypal.

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte.

Som tu pre vás ;)

Vaša Domi - Pravá veštba

PS: Veštenie je prostredníctvom emailu (do 8 dní od platby), pretože potrebujem naň viac času + musím urobiť špeciálny rituál.

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €