Odblokovanie zdravia a liečenia čakier

K TOMU KURZ ZADARMO!

Máte problémy s kondíciou? Necítite sa vo svojej koži dobre? Opakujú sa vám stále tie isté zdravotné problémy? Ťažko naberáte hoci len štipku energie na prácu? Necítite radosť? Neustále sa cítite byť unavený, aj keď spíte viac ako 7h?

Sama som si prešla veľmi náročným obdobím, kedy som bojovala s vyhorením, neuveriteľnými kŕčmi v bruchu, ťažkou 2 mesačnou chrípkou, nadváhou a alergiami. Moje rady vás dajú dokopy ;) Garantujem spokojnosť pri dodržaní mojich rád aspoň počas 2 mesiacov. 

Dáme preč všetky karmické nánosy z minulosti. Pozriem a na tieto blokácie. 

Špeciálne veštenie prebieha tak, že si zapíšem vaše meno, dátum narodenia a vaše 4 konkrétne otázky. Taktiež alergény a aký orgán cítite mať oslabený. Očistím všetky karty nad novou čajovou sviečkou a po dôkladnom napojení sa na vás prechádzam na výklad.

Veštenie a konzultácia prebieha:

1. Výkladom na zdravie z cigánskych kariet (minulosť, prítomnosť a budúcnosť)

2. Výkladom na zdravie z tarotových kariet (minulosť, prítomnosť a budúcnosť)

3. Výkladom na blokáciu z orákula, z tarotu a z cigánskej karty

4. Rady anjelov na túto situáciu

5. Rada Panny Márie

6. Veštenie na zdravie a mantra na zdravie

7. Veštenie na čakry 

8. Vypracovanie plániku a rád, ako tie čakry očistíte a vyladíte, aby ste sa cítili lepšie

9.Výklad z troch cigánskych kariet (minulosť, prítomnosť, budúcnosť) na vývoj vášho zdravia do konca roka

10. Načrtnem vám, čo máte robiť z kariet sebalásky, aby ste posilnili svoju energiu

11. Pozrieme sa na vaše 4 konkrétne otázky, ktoré by ste ešte radi pozreli

12. Napíšeme spolu list odpustenia, kde odpustíte sebe aj tým, čo vás zranili - poradím vám ako na to a tým aj odvoláme opakujúce sa karmické lekcie.

13. Napíšeme list zdravia pre vesmír, kde spíšete, čo už si v živote chcete privolať.

14. Ďalej vykonám v nedeľu špeciálny rituál spojený s modlitbou k Panne Márií, ktorý vám dodá silu a uvidíte jasné riešenie do jedného mesiaca. Z neho dostanete špeciálne srdiečka, ktoré budete mať za úlohu zasadiť, každý týždeň jedno do zeme, aby sa vaše túžby splnili.

15. Spravím vám ZADARMO aj ochranný náramok z polodrahokamov, ktorý dobijem modlitbou a energiou slnka, krištáľov, zeme a vody. Vybrať si ho môžete sami z ponuky + ako bonus ešte dostanete hematitový náramok

16. Pošlem vám ZADARMO aj ručne robenú srdiečkovú sviečku, ktorú tiež využijete na modlitbu za splnenie vašej túžby srdca.

Okrem toho dostanete ZADARMO 30 dňový kurz ZDRAVIE , ktorý vám pomôže zmeniť vašu energiu do 1 mesiaca. Každý deň dostanete úlohy, ktoré keď splníte, dopracujete sa rýchlejšie k svojmu cieľu.

Ďalší bonus ZADARMO sú mandalky na vyfarbenie podľa vlastného výberu. Zaručujem 100% diskrétnosť.

Po veštení už len vysvetľujem čo nie je jasné, nepozerám nanovo otázky, pretože na to by som musela opäť očistiť všetky karty nad novou sviečkou.

Preto je nutné si otázky rozmyslieť vopred :) 

Ak by niečo nebolo jasné, pokojne sa spýtajte. Som tu pre vás ;)

Viac o špeciálnom veštení, ako funguje, vravím aj v tomto videjku:

https://youtu.be/U_P39BeIKZI

Vaša Domi - Pravá veštba

PS: Veštenie je prostredníctvom videa, a pdf významov kariet + rád, ktoré vám pošlem na e-mail, pretože potrebujem naň viac času. Aj po veštení som s vami v kontakte a môžete mi kedykoľvek písať :)

PS2: Rozhodla som sa, že pri urgentných odblokovaniach do 3 dní alebo do 28 hodín vám ako prejav vďaky pošlem krásnu krabičku plnú pomôcok na kurz ako darček.  

Veštenie je do 8 pracovných dní. Cez víkend veštím len tým, čo si zaplatili urgentné veštenie. Ak potrebujete skorší termín, prosím rezervujte si urgentné veštenie.

Vyberte si variant:

Cena od 100,00 €
Please select variants first